Zástupkyně vedoucího vyrobí. Ona může jiný ne
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@Aleriga No.A.Co. Takovych lidi prece je. To je budeme vsechny odsuzovat?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jsem maminka píše:
@Aleriga No.A.Co. Takovych lidi prece je. To je budeme vsechny odsuzovat?
A co takhle, kdyby si to po sobě přečetla? A fakt, že je na světě spousta intelektuálně nedostačivých, kteří nejsou schopni sestavit srozumitelnou větu bez hrubek, jest dosti smutný sám o sobě. Takže si z toho aspoň děláme srandu!
- Citovat
- Upravit
@Aleriga Co kdyz ma dyslexii, dysgrafii, nejaky jiny deficit. Budem si delat srandu? Studovala jsem na Karlovce, manzel ma PhD. A vis co? V zivote by nas nenapadlo se nekomu takhle blbe posmivat. Je to absolutne nizke. Koncim diskuzi. Hezky den.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jsem maminka píše:
@Aleriga Co kdyz ma dyslexii, dysgrafii, nejaky jiny deficit. Budem si delat srandu? Studovala jsem na Karlovce, manzel ma PhD. A vis co? V zivote by nas nenapadlo se nekomu takhle blbe posmivat. Je to absolutne nizke. Koncim diskuzi. Hezky den.
Tak tebe by to nenapadlo, mě s tou samou Alma Mater jo. Papa. ![]()
- Citovat
- Upravit
@lucad77 píše:
Já nechápu ten název tématu.
Ty nevíš, že zakladatelka má nějaký „deficit“??? ![]()
- Citovat
- Upravit
@lucad77 píše:
Já nechápu ten název tématu.
Prostě, když dva dělají totéž, nikdy to nebude totéž ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Aleriga píše:
Ty nevíš, že zakladatelka má nějaký „deficit“???
Deficit ve výrobě? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Sloh? Ona žádný nemá, neumí napsat ani řádku srozumitelně…