Zástupkyně vedoucího vyrobí. Ona může jiný ne

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Aleriga
12.3.23 14:59
@Jsem maminka píše:
Holky, proc do ni tak jdete? Jen kvuli tomu, ze nema vypilovany sloh? To by to nikomu z vas nevadilo, kdyby nadrizeny sam porusoval pracovni dohodu? A vy musely pravdepodobne dohanet jeho praci, protoze nejakou tretinu pracovni doby stravi nepraci? Prece se tu nemusime posmivat takovym dotazum nebo nekomu, kdo pise s chybami. Poucte me, jestli mi neco uteklo.

Sloh? Ona žádný nemá, neumí napsat ani řádku srozumitelně… 8o

  • Citovat
  • Upravit
40
12.3.23 16:21

@Aleriga No.A.Co. Takovych lidi prece je. To je budeme vsechny odsuzovat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aleriga
12.3.23 16:46
@Jsem maminka píše:
@Aleriga No.A.Co. Takovych lidi prece je. To je budeme vsechny odsuzovat?

A co takhle, kdyby si to po sobě přečetla? A fakt, že je na světě spousta intelektuálně nedostačivých, kteří nejsou schopni sestavit srozumitelnou větu bez hrubek, jest dosti smutný sám o sobě. Takže si z toho aspoň děláme srandu!

  • Citovat
  • Upravit
40
12.3.23 17:04

@Aleriga Co kdyz ma dyslexii, dysgrafii, nejaky jiny deficit. Budem si delat srandu? Studovala jsem na Karlovce, manzel ma PhD. A vis co? V zivote by nas nenapadlo se nekomu takhle blbe posmivat. Je to absolutne nizke. Koncim diskuzi. Hezky den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aleriga
12.3.23 17:07
@Jsem maminka píše:
@Aleriga Co kdyz ma dyslexii, dysgrafii, nejaky jiny deficit. Budem si delat srandu? Studovala jsem na Karlovce, manzel ma PhD. A vis co? V zivote by nas nenapadlo se nekomu takhle blbe posmivat. Je to absolutne nizke. Koncim diskuzi. Hezky den.

Tak tebe by to nenapadlo, mě s tou samou Alma Mater jo. Papa. :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
24787
12.3.23 17:29

Já nechápu ten název tématu. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aleriga
12.3.23 17:31
@lucad77 píše:
Já nechápu ten název tématu. :think:

Ty nevíš, že zakladatelka má nějaký „deficit“??? :zed:

  • Citovat
  • Upravit
11054
12.3.23 17:33
@lucad77 píše:
Já nechápu ten název tématu. :think:

Prostě, když dva dělají totéž, nikdy to nebude totéž :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24787
12.3.23 17:46
@Aleriga píše:
Ty nevíš, že zakladatelka má nějaký „deficit“??? :zed:

Deficit ve výrobě? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat