Závadná voda?

1613
23.3.17 03:52

zavadna voda?

Ahoj holky mam tri deti 8 let, 4.5 let, 18 mesicu. Nejstarší prozvracel v utery cely den, dve další deti dnes zvrací celou noc.
Dnes jsem se dozvěděla ze v pondělí byla u nas záhadná pitná voda. Muze to byt z toho? Jsem na nervy, vse pozvracené, nevím ke kterému dřív a bojím se ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1613
23.3.17 03:55

Omlouvám se melo tam byt zavadna voda, jsem už fakt grogy :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
23.3.17 04:08

Ano, může to být z toho… Jdi s dětmi k lékaři, tady nic nevyřešíš.

Btw - pila jsi tu vodu taky? Co manžel / přítel? Může to být jen střevní chřipka nebo reakce na jiné jídlo, které nebylo v pořádku. Ale jak říkám, seber děcka a dojdi k lékaři, když se bojíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35221
23.3.17 05:58

A cim by mela byt ta voda zavadna? Vodu se muzes budto casteji nakazit (proniknou nejake bakterie z odpadu) nebo priotravit. Bylo by dobre, aby to vas lekar vedel. Strevni chripky radej, ale pri bakterialni nakaze z vody by to chtelo asi vyter, ten se bezne hnedka vsem nedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1613
23.3.17 06:28

Už zvrací i manžel takže volam za chvili doktorce a poletíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5389
23.3.17 06:50

Pokud to bylo jen v pondělí, tak by se to, myslím, u některých neprojevilo až dnes :think: Tipla bych spíš na chřipku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
23.3.17 06:56

Může to být z vody. nedávno to bylo v dejvicích. ale myslím že ze špatné vody by manžel nezvracel ve čtvrtek. spíš to vypadá na střevní chřipku - ta má krátkou inkubační dobu a postupně se všichni nakazili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 08:27

Ze spatne vody byste zvraceli a meli prujmy do pul dne… mame zkusenosti cela vesnice… nikdo nebyl odolnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1613
23.3.17 09:02

Dekuji doktorka nam řekla ze do odpoledne by melo byt dobre tak nejspíš to bude střevní chřipka. Moc dekuji vsem :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama