Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ráno doma zavázat, ve školce rozvázat, zavázat, doma rozvázat, odpoledne doma zavázat, ve školce rozvázat, zavázat, doma rozvázat - to bych se zbláznila a ještě kdyby to bylo x2
. Proto většinou nemám boty na tkaničky a ty co mám, nerozvazuji, pohodlně nazuji za pomoci lžíce. A tkaničky u dětí? Zaplaťpánbůh za suché zipy ![]()
Pokud mám boty na tkaničky, tak pochopitelně si je zavážu. Stejně tak dítě.
Zavázat si tkaničku beru jako samozřejmost a zabere to chvilku. Nesneruju brusle ale boty
Většinou zavázaný, mám kvůli tomu lžíci na boty i v kabelce.. Jednou za čas to převážu a utáhnu.
Vždycky rozvážu, zavážu. Nesnáším rvát se do bot přes takničky. To je něco strašnýho, když se člověk cpe do zavázaných bot a ať mi nikdo netvrdí, že tím ty boty neničí 🤦🏻♀️ Nehledě na to, že ta bota pak nemůže sedět.
@Žanetadivá píše: Více
Tenisky mám na kličku, zimní pohorky rozvazuju.