Zavazujete a rozvazujete si tkaničky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
36186
5.4.25 07:18

Vyzouvam zavázané, obouvam rozvazane.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24777
5.4.25 07:19
@bigl píše: Více

Já též. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2902
5.4.25 07:52

Ráno doma zavázat, ve školce rozvázat, zavázat, doma rozvázat, odpoledne doma zavázat, ve školce rozvázat, zavázat, doma rozvázat - to bych se zbláznila a ještě kdyby to bylo x2 :D. Proto většinou nemám boty na tkaničky a ty co mám, nerozvazuji, pohodlně nazuji za pomoci lžíce. A tkaničky u dětí? Zaplaťpánbůh za suché zipy :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4677
5.4.25 08:17

Pokud mám boty na tkaničky, tak pochopitelně si je zavážu. Stejně tak dítě.
Zavázat si tkaničku beru jako samozřejmost a zabere to chvilku. Nesneruju brusle ale boty

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65452
5.4.25 17:27

Většinou zavázaný, mám kvůli tomu lžíci na boty i v kabelce.. Jednou za čas to převážu a utáhnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
5.4.25 19:51

Vždycky rozvážu, zavážu. Nesnáším rvát se do bot přes takničky. To je něco strašnýho, když se člověk cpe do zavázaných bot a ať mi nikdo netvrdí, že tím ty boty neničí 🤦🏻‍♀️ Nehledě na to, že ta bota pak nemůže sedět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
5.4.25 20:05
@Žanetadivá píše: Více

Tenisky mám na kličku, zimní pohorky rozvazuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková