Závěsné dno do cestovní postýlky

28414
1.4.10 09:53

Závěsné dno do cest.postýlky

Ahoj :wink:
Nemáte prosím někdo zkušenost se závěsným dnem do cestovní postýlky? Našla jsem toto, což je i cenově super http://www.batolata.cz/detail.php?… . Máte ho někdo?
Máme patrový dům a v ložnici nahoře budou mimča spát každé ve své postýlce a dole budu mít cestovní postýlku do které bych právě chtěla to závěsné dno :wink: Stejně jsme dolů počítali jen s jednou postýlkou …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5436
1.4.10 10:02

Ahoj.U naší cestovní postýlky to máme.Dokud je mimčo malé,tak je to pohoda,že se nemusíš shýbat až na dno postýlky.Je to teda určené pro jedno dítě.My k tomu máme ještě kovové tyčky,kterými se zpevní kraje a na to se dává ještě taková pevná podložka,aby to bylo v rovine a pevné. Dá se s tím hezky houpat,takže když malá nechtěla spát,tak jsem houpala a houpala :wink:
Jinak ted už to má většina cestovních postýlek ve výbavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.4.10 10:10

Děkuju :wink:
Já tu postýlku kupovala na syna před cca třemi lety, a u ní to nebylo. Máme abc desing. Já to chci tak nějak do těch 3-4 měsíců, až jim prostě ta šířka 60 cm nebude :wink: V tý cest.postýlce je dole taky matrace a přišla mi dobrá … Jde mi o to, aby se tam mohli válet, celý den tam určitě nebudou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
1.4.10 10:29

já mám tuto http://www.batolata.cz/detail.php?…
využívali jsme ji jen na cesty, ale to dno je pro začátek super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.4.10 10:53

Bedru ta je hezká. Ale já už nebudu kupovat novou, jen to dno. Ale inspirace dobrá :wink: A tím tvým odkazem jsem si vzpomněla, že máme babypoint, ne abc desing :oops: :wink: Nemám ji doma, tak se nemůžu podívat a spletla jsem to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
1.4.10 10:57

tak pokud chceš koupit jen čistě to dno, tak aby ti do té tvé pasovalo, což asi bude, ony se ty rozměry asi moc neliší, jen aby bylo nějak vystužené, já v něm mám trubky a aby mělo i nějakou podložku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.4.10 10:59

Zrovna jsem holkám ve skupině říkala, že mi ho může vyrobit i manžel. Udělá mi kovový rošt a háky na zavěšení, matraci mám. Takže je to asi vyřešené :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
1.4.10 11:08

no pokud je manža tak šikovný, tak to máš vyřešené :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.4.10 11:25

To je, možná jsem to řešila zbytečně :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
1.4.10 13:30

Já dokupovala závěsné lůžko po třech letech pro druhé dítko, nemůžu si vynáchválit, cestovní postýlka je moc hluboká a špatně se do ní pro miminko leze, zvláš´t zezačátku, když musíte podebrat hlavičku…rozměry jsou univerzální…o víkendu zjistím, jestli o něj stojí kamarádka, kdyžtak ráda prodám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53621
1.4.10 13:48

Závěsné lůžko je super :palec:
určo doporučuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
1.4.10 14:03

Ahoj, závěsný lůžko taky jenom doporučuju. Na první jsem měla cest. postýlku v obýváku pořád, se závěsným dnem, potom bez něj. Pro dvojky jsme druhou postýlku dokupovali, taky s tím dnem, brali jsme je sebou na cesty a nebo v létě v nich byli venku, v jedný, na spaní po cestách, každá ve svý :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.4.10 16:11

Tak já druhou časem asi taky dokoupím, jinak to nepůjde. Ale ten rošt nakonec udělá manžel. Teď bude dělat rošt synovi do nový velký postele, pak mimčům do postýlek a nakonec tenhle :wink:
Všem moooc děkuji za rady a tipy :wink: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5469
13.8.13 09:26

Ahojky,
mam http://postylky.heureka.cz/…point-diana/ a chtela bych se zeptat, tech co ji maji take, zda na ni pujde pouzit toto zavesne luzko a nebo toto druhe ?

popripade zda nevite jakou ma zavesne luzko hloubku, a do kolika kil je.
Predem dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.13 09:46

Tu postýlku máme a závěsné lůžko jsme nepořizovali, ale podle obrázků by tam měli pasovat obě, body ve kterých se jednotlivé strany lůžka skládají jsou uprostřed takže by s tím neměl být problém, nikde by to zavěšení nemělo vadit, navíc ty cestovní postýlky jsou všechny na stejný způsob :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama