Zavinování větších dětí

292
29.1.21 22:09

Zavinování větších dětí

Maminky,
máme 2 měs holčičku a aby nám přes noc spala, tak musíme pevně zavinovat. Poslední dobou se nám ale nějak vytáhla a zjišťuji, že zavinka za chvíli bude malá. Používali jsme takovou tu starou bílou s kanýry. Máte nějaké tipy na zavinutí větších dětí krom rychlozavinky převázané mašlí?
Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7647
29.1.21 22:12

@Anymaa Swaddle me, existují i větší velikosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
29.1.21 22:13

Stačí třeba větší látková plena a zavinout to kolem ni. To nám doporučovali v porodnici, ze je to i pevnější zavinuti a nebo na léto, aby mimcu nebylo horko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
29.1.21 22:16

Koukni na Lodger swaddler, má rozměr 120×120 cm a dá se použít k zavinuti, jako ručním nebo jako podložka. Je speciálně tkaná tak, že je pružná, ale přesto 100× bavlna. Nebo i klasickou zavinku a dole nechat nohy odkryté. Tak jsem to dělala já, budí je hlavně rozhazování ručiček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
29.1.21 22:20
@Kriss Tina píše:
Stačí třeba větší látková plena a zavinout to kolem ni. To nám doporučovali v porodnici, ze je to i pevnější zavinuti a nebo na léto, aby mimcu nebylo horko.

Přesně, stačí větší látková plenka cca 90×90 cm, a přes to normální zavinovačku, nebo i klasicky rozměr plenky, jen ať to drží ruce u těla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3975
29.1.21 22:20

Swaddle me - zavinovali jsme až do 6 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
29.1.21 22:23

Též doporučuji Swaddle me, mají různé velikosti… Musím ale přiznat, že kolem toho třetího měsíce se mi z ní dítě dostalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
29.1.21 22:24

My právě musíme zavinout ruce do plenky a pak do zavinovačky a kolikrát se i z toho potvůrka dostane, tak nevim, zda by jen plena stačila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
29.1.21 22:26

Spaci pytel na zip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 23:39

Ahoj, my měli anavy merino..byla úžasná a dcerka snad do roka a půl chtěla pevné zavinutí, už mi to přišlo ujetý :lol: ale spinkala pak dobře jako larvička :lol: https://www.ekobroucek.cz/…-anavy-70551 dají se sehnat i na bazarkach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat