Miminko kucká

2
28.1.21 17:48

Miminko kucká

Ahoj
Jsem už zoufalá, proto si jdu pro radu nebo útěchu, že to má někdo podobně. Doma máme 7 týdenní miminko. Posledních pár dní začíná jakoby kuckat, kašlat. Zpočátku to bylo spíš po kojení. To jsem tomu nevěnovala větší pozornost protože to prý děti co víc hltaji dělají. Ale teď už to dělá i když třeba leží nebo ho nosíme. Dáváme ho říhnout pokaždé. Odříhne si pokaždé a to několikrát. Jenže včera večer nás vzbudilo zakuckávání. S přítelem jsme vyletěli a začali ho plácat po zádech. To byla už poslední kapka a rozhodla jsem se zajít k lékaři. Ta nám řekla že dutiny, krk i průdušky má čisté a že je to tím jak hltá. A jak naschvál malej zrovna ani nezakašlal. Ulevilo se mi, už jsem počítala že jsme nemocní (bez teplot) nebo hůř že máme reflux. Akorát sotva jsme přišli domu malej zase začal. Nakojila jsem odříhla a zase se začal nadavovat slintat. Opravdu mě to děsí a bojím se že se mi takhle zadusi :( děkuju za zkušenosti nebo rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19
28.1.21 18:23

Mne doktorka rekla to same. nebo se mu treba jen vraci mlicko, nebo hodne slini, tak mu to zaskakuje. v postylce jsem podlozila matraci, aby aspon v noci byl mensi stres. pak me jeste napada jestli ho treba neco nedrazdi? teplo? sucho nebo naopak vlhko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
28.1.21 18:52
@miniinka píše:
Mne doktorka rekla to same. nebo se mu treba jen vraci mlicko, nebo hodne slini, tak mu to zaskakuje. v postylce jsem podlozila matraci, aby aspon v noci byl mensi stres. pak me jeste napada jestli ho treba neco nedrazdi? teplo? sucho nebo naopak vlhko?

Koupili jsme čističku vzduchu. V postýlce máme po hlavičkou klín. Je pravda že když jsme venku ani jednou nezakašle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 19:10

Jestli vůbec nekašle venku, tak je to jednoduché buď přetopeno nebo suchý vzduch. Klidně flísový overálek a topit max na 21, ne víc. V noci i míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.1.21 22:02
@TerT98 píše:
Koupili jsme čističku vzduchu. V postýlce máme po hlavičkou klín. Je pravda že když jsme venku ani jednou nezakašle

No tak neco doma no… prach, spory, sucho, teplo, avivaze nebo vonavky atd atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat