Zažehlovací korálky HAMA

3384
7.10.10 15:36

Zažehlovací korálky HAMA

Ahojík všem nemá někdo zkušenost s těmato korálkama?? Dcerka by je chtěla mě to, ale přijde nepraktické kam pak s těma výtvorama.. Nebo jen skládáte a pak rozebíráte?? díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
7.10.10 17:13

Máme zažehlovací z IKEA, princip je stejný; buď to děti dávají babičkám, případně dělají jídlo pro panenky/hrací zvěř, nebo to přes nějaký méně roztavený navléknu na stužku/pruženku a Haňa má parádu na krk (než to rozláme).

Poměr složené:zažehlené je u nás cca 2:1, takže zas tolik toho není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KláraC
7.10.10 20:36

Naše děti rozdávají… kamarádům, babičkám a tak… no a něco samo zůstane doma… když je vhodnej tvar, tak třeba používáme jako podložku po hrnek (kolečka, hvězdičky).

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
kimiro
7.11.10 09:00

Korálky HAMA

Jestli tento dotaz ještě platí, pak v eshop: eshop-koralky.cz jsou ukázková inspirativní videa a lze tam koupit i knížky co vše ze zažehlovacích korálků jde udělat. Mohou sloužit třeba jako závěsné dekorace, … ale jdou i navlékat. Tady jsou třeba ty zavěšovací, několik zvířátek zavěšených na jednom kroužku. Ukázka

Ještě pro ukázku foto z toho shopu:
http://eshop-koralky.cz/…c0cc1763.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
4109
3.1.14 20:43

Holky, na kolik nastavujete teplotu žehličky, když chcete korálky zažehlit?
Nikde jsem to nevyčetla a nerada bych náš výtvor nějak seškvařila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8740
3.1.14 20:57

Davam zehlicku na vlnu, nebo o kousicek vic. Zazehluju postupne, trochu to trva. Chce to prejizdet po tom obrazku a nenechavat tam zehlicku stat, tim jsem si jednu podlozku znicila - zkroutila se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4109
3.1.14 21:01

@Titty

Děkuju za rady, tak snad se to podaří bez úhony ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
8.12.15 22:38

Milé maminky, prosím o radu. Ráda bych dětem darovala zažehlovací korálky, respektive bych s nimi chtěla začít doma tvořit. Nemáme vůbec nic. Čím začít? Jaká zna¨čka, jakou sadu pro začátek, dokoupit k tomu i náhradní korálky? :nevim: Děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44817
17.2.16 18:38

Prosím potřebovala bych poradit. Dítě se mi zbláznilo do nažehlovacích korálků 8o Máme doma pikslu korálků z ikea, ta je snad bezedná a asi čtyři základní podložky taky z ikea - čtverec, kolečko, prostě základní tvary.
Malej přišel s tím, že v družině mají průhledné podložky, které si položí na barevný obrázek a podle toho skládají :think: Nemůžu nic podobného nikde najít. Vím, že na netu je toho spousta, ale on chce vyloženě skládat takto a my nemáme barevnou tiskárnu :think:
Případně tipy na nějaké jiné předlohy a doplňky - nejsme moc tvůrčí, abychom si vymýšleli sami, potřebujeme ke všemu návod :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15492
17.2.16 21:04

@Moise není to tohle ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu