Zbývá mi 13 tisíc na měsíc

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2692
23.3.26 19:26
@Anonymní píše: Více

A ty nepobíráš nemocenskou ani nebereš podporu z úřadu práce? Nevím, kolik manžel bere, ale zbyde mu vůbec něco, když zaplatí bydlení+12tis.? Bydlení máte vlastní nebo platíte hypo? Jako vyjít dnes z jednoho platu není jednoduché.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34072
23.3.26 19:32
@Catalina123 píše: Více

Tak uz se blyska na lepsi casy, zase bude dobre :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1169
23.3.26 19:45
@arinecka píše: Více

Blýská, už je vidět nějaké světlo na konci tunelu :D Já mám momentálně největší problém s tím, že bych chtěla pracovat a nemám kde, ale to se snad pořeší. Zakladatelce bych radila, ať začne myslet, možná lze něco pošetřit i z toho mála, co má a pak se i může objevit možnost, jak řešit i nějakou budoucnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1636
23.3.26 22:30
@debra.morgan píše: Více

Dáte mi typy na nákupy? Nemyslím to zle, opravdu mě zajíma, jak ušetřit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat