Zbývá mi 13 tisíc na měsíc
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Anonymní píše: Více
A ty nepobíráš nemocenskou ani nebereš podporu z úřadu práce? Nevím, kolik manžel bere, ale zbyde mu vůbec něco, když zaplatí bydlení+12tis.? Bydlení máte vlastní nebo platíte hypo? Jako vyjít dnes z jednoho platu není jednoduché.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Catalina123 píše: Více
Tak uz se blyska na lepsi casy, zase bude dobre ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@arinecka píše: Více
Blýská, už je vidět nějaké světlo na konci tunelu
Já mám momentálně největší problém s tím, že bych chtěla pracovat a nemám kde, ale to se snad pořeší. Zakladatelce bych radila, ať začne myslet, možná lze něco pošetřit i z toho mála, co má a pak se i může objevit možnost, jak řešit i nějakou budoucnost.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@debra.morgan píše: Více
Dáte mi typy na nákupy? Nemyslím to zle, opravdu mě zajíma, jak ušetřit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit