Zdravotně nezávadné kostky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 13.03.11 09:15
Zdravotně nezávadné kostky

Ahoj holky,sice je to ještě brzo,ale chtěla bych naší Janičce,až jí bude rok koupit nějaké kostky nebo stavebnici,která je zdravotně nezávadná,aby jí mohla bez problémů dávat do pusy,tak už se rozhlížím teď pár měsíců předem,abych pak to mohla koupit najisto,máte nějaký tipy,co byste mi poradily,co se vašim dětem líbilo?Mně se líbily tyto kostky http://www.maxikovy-hracky.cz/…stovem-pytli, píšou,že jsou z nezávadného materiálu,ale zase mi to přijde na tu cenu docela málo kostek,líbily by mi třeba stavebnice od firmy Žako,ale nevím,zda jsou taky zdravotně nezávadné.Poradíte mi?Moc děkuju :wink:

Reakce:
Dana26
Echt Kelišová 9161 příspěvků 13.03.11 09:24

Clemmy,jsme měli byli užasne.Syn si s nima hodně vyhral. Žako mame doma taky.Ale ty maji ostre hrany,takže jsem se bala kdyře chtěl žužlat.
Pro mně Clemmy ano

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.11 09:30

Clemmy jsme měli, taky je syn dostal k 1. narozeninám. A na ten půlrok než začal dostávat Duplo splnily svůj účel maximálně. Dají se žužlat, jsou měkké a lehké takže si je může házet třeba na hlavu.
Měli jsme k nim i autíčko a nějaké panáčky. Žako nemám ráda, nic od nich nekupuju.

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 13.03.11 09:35

Holky,moc děkuju za rychlou odpověď :wink: Já si asi taky koupím ty Clemmy,škoda jen že jich není v tom pytlíku víc,ale aspoň vím,že jsou nezávadné :-)

Aliik
Echt Kelišová 8346 příspěvků 13.03.11 09:43

Clemmy jsou uzasne :pankac: A takhle malemu prckovi jich staci par, ja jsem koupila sadu od Clemmy, kde je 10 kostek a 4 zviratka a ta zviratka jasne vedou. Komin stejne umi ze 2, maximalne 3 kostek a ten pejsek na vrsku komina je u nas nutnosti :lol:
Zkus zvazit jeste takovouhle moznost, Clemmy vyrabi ruzne sady :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >