Že by pohyby?

3.5.17 08:50

Ze by pohyby?

Holky, kdy jste poprve citily pohyby v brisku? Cekam prvni a zitra jsem 21 tt. Nekdy mam pocit, jako bych neco citila, nevim, jestli mi to delaji streva, nebo mimi. Sorry, zebto tak píšu, Dokazete ty pohyby tak nejak popsat…neco jako bubliny v brise obcas to uplne trochu zaregistruju…ale jista si nejsem. Asi jsem strelena, ale vite jak to je:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.5.17 09:18

U prvního v 18tt..začínalo to jako jemné šimrání, poťukávání..většinou večer když jsem ležela..no a pak uz to bylo jasné :D
Ve 21tt uz je myslím čas a je to vončo :palec: :potlesk: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 09:19
@Deníííí píše:
U prvního v 18tt..začínalo to jako jemné šimrání, poťukávání..většinou večer když jsem ležela..no a pak uz to bylo jasné :D
Ve 21tt uz je myslím čas a je to vončo :palec: :potlesk: :kytka:
:lol: :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3757
3.5.17 09:41

Kolem dvacátého týdne, ty úplně první pohyby mi přišly jako když mám takovou tu svalovou křeč - tiky, takové jemné zaťukání :D Později to opravdu připomínalo činnost střev :oops: :lol: No a až na poradě v práci budou všichni místo na šéfa civět na tvé hýbající se břicho, tak to budeš vědět určitě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
3.5.17 09:54

Já první pohyby cítila v 16. tt a byly to takové tiky v podbříšku, opravdu se to nedalo zaměnit s činností střev :mrgreen: Další dny už to jen sílilo. Teď jsem ve 20. tt a jsou to pořád ty tiky, akorát už mnohem pravidelnější, častější a ráznější :) Kopance mám sem tam, ale o to víc se mi stává, že se malá vyboulí na jedné straně a „šprajcne“ se - to je potom paráda, když nemůžu vstát ani z postele :D Občas si říkám, že to snad není dítě, ale malá chobotnice :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9824
3.5.17 10:13

Čekám první a něco jsem cítila od 15+4 myslím takové tukání bublinky nebo něco takového..víc jsem je začala cítt kolem 20tt..ted už cítím pěkné kopance už i přítel cítil
jsem 22+2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama