Reklama

Žehlička na husté vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

awi
Povídálka 46 příspěvků 11.12.16 09:53
Žehlička na husté vlasy

Dobré ráno, máte prosím někdo tip na kvalitni žehličku na vlasy? Mám dlouholetou od Remingtonu úzkou a uz nemůže, chudinka :D vlasy mám dlouhé a husté, tak nejléoe takovou s kterou to půjde jako po másle :lol: Děkuji mockrát :kytka:

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24610 příspěvků 11.12.16 10:42

Kadeřnice mi párkrát dělala vlasy s Rowentou Steampod, to bylo úžasné. Je teda hodně drahá.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama