židle a sedátka

473
25.10.04 12:25

židle a sedátka

Všechny zdravím a moc prosím o vaše rady a zkušenosti.
Uvažuji o koupi krmící závěsné židličky (sedáku).( Připevnuje se na stůl místo té vysoké krmící židličky). Nemáte někdo takovou? Jaké s ní máte zkušenosti? Je dost stabilní, není nějak nebezpečná…? jakou značku máte…? A ještě prosím o vaše skušenosti se sedátkem do vany.
Budu vděčná, za jakoukoli radu a tip. Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
25.10.04 12:37

Já bych ještě poprosila - a od kolika měsíců je vhodná tato židlička - repsektive odkdy se deťátka krmí ve stoličce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.10.04 20:07

Ahoj holky,
mám zkušenost pouze se sedátkem do vany. Máme ho od OK BABY a jsme spokojeni. Používám ho ale hlavně ve sprchovém koutě. Od té chvíle co začal synek sedět, začali jsme se s ním koupat. Dítko má tak jistotu, že neuklouzne. Jezdí s námi i na dovolené.
Pa Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
614
25.10.04 20:10

Ahoj Desty,
my zatim "z nedostatku jineho materialu :D " krmime v autosedacce, ale mam slibenou zidlicku PegPerego Prima Papa a ta je polohovaci a da se pry pouzit uz od 4 mesicu. Takze asi zalezi na modelu, ktery si vyberes.
Mej se hezky.
Eliska a Kuba (7m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
25.10.04 22:19

Ahoj,
mám jednu závěsnou židličku půjčenou a dost jsme ji využili… Je na ní potřeba jen bytelný stůl. U nás doma ji pověsit nešlo,máme tenkou dřevěnou desku s kovovýma nohama a nebylo to moc stabilní. Ale nosili jsme jí do restaurací a pokaždé jsme ji bez problému využili.
Používali jsme ji asi od 8 měsíců.
Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
25.10.04 23:56

Terko, moc děkuju za odpověd jen by mě ještě zajímalo do jakého věku, nebo hmotnosti dítěte se dá používat a jestli z ní nemůže mimčo vylézat na stůl. Díky :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama