Žijeme vedle sebe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 25.01.18 08:05
Žijeme vedle sebe

Manželka chce, abychom vedle sebe pouze žili. Předcházela tomu dlouhodobá krize. Z části je to moje vina, z části manželky. Žije někdo v takovém vztahu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:07

Neziju, ale rada bych. Uplne jsem vyhorela…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:08

Já ano. Je to peklo.

zoidberg
Extra třída :D 11639 příspěvků 25.01.18 08:11

Když se nastaví mantinely, tak je to ideál.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 25.01.18 08:13
@marek1977 píše:
Manželka chce, abychom vedle sebe pouze žili. Předcházela tomu dlouhodobá krize. Z části je to moje vina, z části manželky. Žije někdo v takovém vztahu?

Můžu se zeptat, proč nejdete od sebe? :nevim:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 25.01.18 08:13
@zoidberg píše:
Když se nastaví mantinely, tak je to ideál.

Taky si myslim :palec:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:15

Já bych to asi nezvládla. U nás krize vyrostla v to že manžel mi měsíc opakoval že už mě nemá rád, nezáleží mu na mě a nechce už se mnou být. Po měsíci jsem to nevydržela a odešla. Teď řešíme co dál, já se rozvádět nechci, ale být spolu a žít si každý po svém to si nedokážu představit a jen se nějak tolerovat, to raději zůstanu s dítětem sama.

Hanka1
Extra třída :D 13518 příspěvků 25.01.18 08:22

Rozseknout to a jit od sebe. Zadna idealni varianta ziti vedle sebe s malejma detma proste neni.

Teda je - kdyz dospele deti odejdou z domova, lide jsou na sebe zvykly a zijou si tak nejak po svem a nemusi brat ohled na sebe a na deti…ale to Vas pripad zrejme neni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:31

@marek1977 nějaký čas ano. Byly to pro mě muka ale přitom žití vedle sebe jsem se neprestavala snažit. Ne vnímat rány a bojovat dokud mě to úplně nepoloží. Trvalo to, ale jsme na dobře cestě. Bojuj bojuj bojuj a buď rad ze neodchází a žije vedle tebe. Využij toho a vymackni ze sebe to nejlepší. Dobra kniha je 4 období manželství. Hlavní je naplňovat ji její skutečné potřeby. Neboj, ono se to podá:)

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 25.01.18 09:01

Diky za reakce. Predchazi tomu dlouhy pribeh. Ja bych ho tady i odvypravel, sepsal jsem to dokonce jednou do takove formy blogu na radu terapeutky, ale nevim zda by to chtel nekdo cist.

Jsem rad, ze nechce odejit, ano je uplne vyhorela a z casti je to moje vina. Jako zena je uzasna, ale bohuzel je tam spousta nedoresenych veci z minulosti pred tim, nez jsme spolu zacali my nas vztah.

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 25.01.18 09:02
@Amelie30 píše:
Můžu se zeptat, proč nejdete od sebe? :nevim:

Mame dve deti plus mam dceru z predesleho manzelstvi, ktera k nam jezdi podle moznosti. Dcera je citove vazana na me syny a manzelku, ony na ni take. V kostce nechceme rozbit rodinu. Ja to beru vse jako takovou zkousku. Porad v sobe chovam nadeji.

pocestny
Kecalka 165 příspěvků 25.01.18 09:30
@Anonymní píše:
@marek1977 nějaký čas ano. Byly to pro mě muka ale přitom žití vedle sebe jsem se neprestavala snažit. Ne vnímat rány a bojovat dokud mě to úplně nepoloží. Trvalo to, ale jsme na dobře cestě. Bojuj bojuj bojuj a buď rad ze neodchází a žije vedle tebe. Využij toho a vymackni ze sebe to nejlepší. Dobra kniha je 4 období manželství. Hlavní je naplňovat ji její skutečné potřeby. Neboj, ono se to podá:)
??? Manželství je o kompromisech. Žít trvale „vedle“ někoho není kompromis, ale většinou diktát jedné strany. Je-li ti alespoň 60, možná se to dá vydržet.

Malina7
Závislačka 2660 příspěvků 25.01.18 09:51

Pokud je žena vyhořelá, nebylo by možné, aby někam odjela mimo rodinu nabrat síly? Hory, moře, prostě nějaký restart mimo rodinu.

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 25.01.18 10:03
@pocestny píše: ??? Manželství je o kompromisech. Žít trvale „vedle“ někoho není kompromis, ale většinou diktát jedné strany. Je-li ti alespoň 60, možná se to dá vydržet.

Je mi 40, na tenhle kompromis jsem musel pristoupit.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 25.01.18 10:11
@marek1977 píše:
Je mi 40, na tenhle kompromis jsem musel pristoupit.

nic nemusíš, akorát umřít. Vše ostatní jsou kecy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >