Zima po cvičení

1077
3.1.21 17:01

Zima po cvičení

Ahoj holky. Potřebuji radu proč a co s tím. Už skoro dva roky pravidelně běhám, střídám to s rychlochůzí. Poslední dobou je mi však po tréninku zima, ajejwdno jestli jsem běžela nebo šla. Normálně se doma osprchuji převleknu do suchého a pak přijde třesavka. Snažím se doplnit pití, dávám si pomeranč jako rychlý cukr…taky mám strašnou chutná sladké…můžete mi prosím poradit co dělám špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6275
3.1.21 17:04

Zkus doplnit draslík a hořčík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2794
3.1.21 17:08

Může to být nízká hladina cukru v krvi, hypoglykémie. Pokud máš možnost, změř se glukometrem. Pomoci by mohlo si dát před tím než vyrazíš, nějaké nějaké rychlejší cukry a také v průběhu či po skončení aktivity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
3.1.21 18:12

Špatná skladba jídelníčku a málo spánku? Zkus si zhruba v půlce tréninku zbaštit třeba půlku banánů. To co popisuješdle mého znamená, že tělo je v deficitu cukrů a sáhlo si na dno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
3.1.21 18:21

Ahoj, já mám úplně stejný problém. Běhám pravidelně a vždy po běhu je mi ještě chvíli teplo a pak to začne. Jsem modro-fialová, klepu se a nedokážu se zahřát. Čím to je, to nevím. :nevim:
Pomáhá mi dát si horkou sprchu a hlavně horký čaj a hodně se obléct. Pak si zalezu pod peřinu a do hodiny je mi teplo. Dát jídlo mi moc nepomáhá, pokud není vyloženě teplé (např. polévka, čaj mě zahřejí, nic jiného ne).
Tak jsem moc neporadila, ale aspoň víš, že v tom nejsi sama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
3.1.21 20:40

Taky tim trpim, ale pouze ted v zime po behani, to je zkratka jinej zahul, nez v teplicku. U me je to hypoglykemie a pomahaji mi sacharidy…pred i po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67003
4.1.21 08:47

Přijde mi to normální reakce organismu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu