Zimní fusak, když rodím koncem února?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1352
22.10.13 11:37

Děkuju všem za odpovědi, jdu to pořádně pročíst a kouknout na fusaky, které doporučujete :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3441
22.10.13 12:00

@ajule13 Tak kup ten co potřebuješ pak do sporťáku, vždyť půjde i do korbičky, ne?
Já budu mít taky prcka koncem února a hlavně mě pár mamin upozornilo, že ne každé mimčo chce být v půl roce už ve sporťáku, takže možná ho pak ještě využiješ na kousek další zimy do korbičky :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2889
22.10.13 14:21

@ajule13 Já bych koupila, třeba bazarovej, aby to nebyla extra pálka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
144
22.10.13 14:38
@Pipi 00 píše:
@ajule13 Já bych koupila, třeba bazarovej, aby to nebyla extra pálka.

Souhlasim, treba tenhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Kdyz pouzijes i vnitrni vlozku, budes mit teply zimni fusak, kdyz ji nepouzijes, budes mit jarni/ podzimni fusak a samotnou vlozku muzes pouzit jeste do autosedacky… Idealni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hr4sek22
23.10.13 19:08

Já taky sháním, ale nevím jakej vybrat. Líbí se mi Emitex fusaky a zavinovačky do autosedačky.

  • Citovat
  • Upravit
144
23.10.13 22:40

@Hr4sek22 ja jsem kupovala do autosedacky toto: http://www.littleangel.cz/…--mazlik/189

Je to z mekkeho a prijemneho materialu, na druky. Da se to uplne rozlozit a mas z toho prikryvku. Pouzivali jsme to do autosedacky 2 zimy. Dole jsou take druky, kdyz je dite uz vetsi, druky nechas rozepnute a muzou mu koukat boticky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček