Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Děkuju všem za odpovědi, jdu to pořádně pročíst a kouknout na fusaky, které doporučujete ![]()
@ajule13 Tak kup ten co potřebuješ pak do sporťáku, vždyť půjde i do korbičky, ne?
Já budu mít taky prcka koncem února a hlavně mě pár mamin upozornilo, že ne každé mimčo chce být v půl roce už ve sporťáku, takže možná ho pak ještě využiješ na kousek další zimy do korbičky ![]()
@ajule13 Já bych koupila, třeba bazarovej, aby to nebyla extra pálka.
@Pipi 00 píše:
@ajule13 Já bych koupila, třeba bazarovej, aby to nebyla extra pálka.
Souhlasim, treba tenhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Kdyz pouzijes i vnitrni vlozku, budes mit teply zimni fusak, kdyz ji nepouzijes, budes mit jarni/ podzimni fusak a samotnou vlozku muzes pouzit jeste do autosedacky… Idealni.
Já taky sháním, ale nevím jakej vybrat. Líbí se mi Emitex fusaky a zavinovačky do autosedačky.
@Hr4sek22 ja jsem kupovala do autosedacky toto: http://www.littleangel.cz/…--mazlik/189
Je to z mekkeho a prijemneho materialu, na druky. Da se to uplne rozlozit a mas z toho prikryvku. Pouzivali jsme to do autosedacky 2 zimy. Dole jsou take druky, kdyz je dite uz vetsi, druky nechas rozepnute a muzou mu koukat boticky…