Zimní kombinéza - stačí jedna?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Terrad píše:
Omlouvám za odskočení mimo téma, ale chystám se malý koupit kombinézy, určitě jednu budu kupovat z druhé ruky. Na aukru jsem si jich už pár vyhlídla, ale netuším jakou velikost koupit. A na jaké rozměry se mám dívat? Někde píšou délka od ramene dolů 63, což mi u velikosti 80 přijde nějak málo. A taky, co se vlastně pod kombinézou všechno nosí
?
Ta délka odpovídá spíš menší 80. Jestli máš doma cokoliv s laclem, tak to prostě změř…
Jinak osobně raději nakupuju podle délky od ramene k rozkroku. Když jsou nohavice o trochu kratší, tak to většinou tolik nevadí, zimní boty bývají vyšší. Když to ale mrňouse od ramen k rozkroku táhne, tak se to nedá nosit.
Co se nosí - přijde na to, jaká je zima. Určitě punčocháčky, a buď jenom body nebo třeba body + triko + svetr. ![]()
Zimní kombinézy mívají gumy kolem zápěstí a kotníků, takže když jsou trochu větší, tak to nevadí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit