Zimní kombinéza - stačí jedna?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Ivi
1839
7.10.11 20:28
Terrad píše:
Omlouvám za odskočení mimo téma, ale chystám se malý koupit kombinézy, určitě jednu budu kupovat z druhé ruky. Na aukru jsem si jich už pár vyhlídla, ale netuším jakou velikost koupit. A na jaké rozměry se mám dívat? Někde píšou délka od ramene dolů 63, což mi u velikosti 80 přijde nějak málo :think: . A taky, co se vlastně pod kombinézou všechno nosí :oops: ?

Ta délka odpovídá spíš menší 80. Jestli máš doma cokoliv s laclem, tak to prostě změř…
Jinak osobně raději nakupuju podle délky od ramene k rozkroku. Když jsou nohavice o trochu kratší, tak to většinou tolik nevadí, zimní boty bývají vyšší. Když to ale mrňouse od ramen k rozkroku táhne, tak se to nedá nosit.

Co se nosí - přijde na to, jaká je zima. Určitě punčocháčky, a buď jenom body nebo třeba body + triko + svetr. :nevim:
Zimní kombinézy mívají gumy kolem zápěstí a kotníků, takže když jsou trochu větší, tak to nevadí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat