Zimnice a teploty 40

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Povídálka 39 příspěvků 01.01.19 11:57
Zimnice 40 teploty

Ahoj,

Manžel před 3 týdny s malým chytil zadní rýmu a kašel, ovšem dítěti se to vrátilo v pátek kdy se to rozjelo mě. Dostala jsem zimnici hrozný kašel teď už jsem scela vyčerpaná. Měla jsem o víkendu s tříletým 39,1 teď mám 40 a on podobně.
Jediné zdravé je naše miminko. Teda pokašlává k ránu a dávám jí mořskou sůl sobě a staršímu dávám paralen a Endomed. Mohu nějaká antibiotika při kojení? Verunce je 6 měsíců. Myslíte že už není úplně chráněna kojením. Je bez prikrmu. Teď není čas něco vařit vyndám prso a nají se a spí. Má teď zrovna miminko měřeno teplotu 36,8 takže ona je tu jediná kdo ještě odolává.
Co mám dělat? Umřu a půjdou do deckeho domovu mám zkažený Silvestr. Jinak všem ostatním vše nejlepší do nového roku hodně štěstí a zdraví a ať se vám nestane něco podobného.
Jdu umírat

Reakce:
simelka
Kecalka 173 příspěvků 01.01.19 12:10

Z antibiotik můžeš určitě augmentin, ale samozřejmě na předpis a kdo ví, jestli to není virového původu. To pak atb nejsou k ničemu. Každopádně soucitim. Já už třetí den horecjuju 39, ale kromě toho mi není nic, tak to moc nechápu. Děti zatím odolávají, což je záhada snad ještě větší :mrgreen: jinak stejně jako Ty, totálně zkažený Silvestr :zed:

simelka
Kecalka 173 příspěvků 01.01.19 12:14

A málem bych zapomněla! Taky přeji všechno nejlepší do nového roku! Především to zdraví. :mavam:

MattoniUzNeni
Povídálka 39 příspěvků 01.01.19 12:42

@simelka děkuju

cecetka
Echt Kelišová 7655 příspěvků 01.01.19 12:42

Kdyz jsem mela virozu a 5 dni 40tky horecky, nemela jsem silu ani myslenky na net a diskuse :nevim:

Jinak holky, horecky musite vylezet, na to nic jineho neni. Pokud byste blouznily, pak nevahejte zavolat na pohotovost. Organismus se horeckou hodne vycerpava, nekdy kapacky dokazi zazraky. :kytka:

Nora2
Kecalka 170 příspěvků 01.01.19 12:50

40 °C teploty u dítěte zvlášť jsou na pohotovost!

MattoniUzNeni
Povídálka 39 příspěvků 01.01.19 15:10

Jinak malému už klesla spinká dál po změření a mě děsně bolí břišní svaly už nemám sílu kašlat. Kort když jsem půl roku po císaři..... chudák jizva. Uvidím co malý až se vzbudí. On nemá aspoň oslabené břicho… Já tam nosila 2 děti dice 3 roky od sebe, ale druhá šla sekcí :,( :,(

MattoniUzNeni
Povídálka 39 příspěvků 01.01.19 15:14

@Nora2 když bude mít ráno zase nad 38 tak nedejbože 39,9 skoro 40 jako dneska a včera tak malý půjde s manželem si k doktorce. Já jdu k svému určitě ještě zjistím jak tam je. Abych tam nešla zbytečně to samé dětská.....šou svátky… kdyžtak pohotovost…jinak vyležíme jak píše paní v předchozím komentáři když oboum klesne teplota. Jdu se změřit

MattoniUzNeni
Povídálka 39 příspěvků 01.01.19 17:45

Tvl to nepochopím. Co to mám za doktora teď jsem pracně vyhrabala na internetu ordinační hodiny doktora a ještě ke všemu má odpolední od 13:00-18:00 jako můj gynekolog zase pro ty co jsou v práci a nemají mimi je to výhodné.
A ještě jsem zjistila že i včera pracoval jen do 17:00 zajímavé. No odpoledne tam skočím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >