Zimnice a teploty 40

1.1.19 11:57

Zimnice 40 teploty

Ahoj,

Manžel před 3 týdny s malým chytil zadní rýmu a kašel, ovšem dítěti se to vrátilo v pátek kdy se to rozjelo mě. Dostala jsem zimnici hrozný kašel teď už jsem scela vyčerpaná. Měla jsem o víkendu s tříletým 39,1 teď mám 40 a on podobně.
Jediné zdravé je naše miminko. Teda pokašlává k ránu a dávám jí mořskou sůl sobě a staršímu dávám paralen a Endomed. Mohu nějaká antibiotika při kojení? Verunce je 6 měsíců. Myslíte že už není úplně chráněna kojením. Je bez prikrmu. Teď není čas něco vařit vyndám prso a nají se a spí. Má teď zrovna miminko měřeno teplotu 36,8 takže ona je tu jediná kdo ještě odolává.
Co mám dělat? Umřu a půjdou do deckeho domovu mám zkažený Silvestr. Jinak všem ostatním vše nejlepší do nového roku hodně štěstí a zdraví a ať se vám nestane něco podobného.
Jdu umírat

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

234
1.1.19 12:10

Z antibiotik můžeš určitě augmentin, ale samozřejmě na předpis a kdo ví, jestli to není virového původu. To pak atb nejsou k ničemu. Každopádně soucitim. Já už třetí den horecjuju 39, ale kromě toho mi není nic, tak to moc nechápu. Děti zatím odolávají, což je záhada snad ještě větší :mrgreen: jinak stejně jako Ty, totálně zkažený Silvestr :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
1.1.19 12:14

A málem bych zapomněla! Taky přeji všechno nejlepší do nového roku! Především to zdraví. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 12:42

@simelka děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10271
1.1.19 12:42

Kdyz jsem mela virozu a 5 dni 40tky horecky, nemela jsem silu ani myslenky na net a diskuse :nevim:

Jinak holky, horecky musite vylezet, na to nic jineho neni. Pokud byste blouznily, pak nevahejte zavolat na pohotovost. Organismus se horeckou hodne vycerpava, nekdy kapacky dokazi zazraky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
1.1.19 12:50

40 °C teploty u dítěte zvlášť jsou na pohotovost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 15:10

Jinak malému už klesla spinká dál po změření a mě děsně bolí břišní svaly už nemám sílu kašlat. Kort když jsem půl roku po císaři..... chudák jizva. Uvidím co malý až se vzbudí. On nemá aspoň oslabené břicho… Já tam nosila 2 děti dice 3 roky od sebe, ale druhá šla sekcí :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 15:14

@Nora2 když bude mít ráno zase nad 38 tak nedejbože 39,9 skoro 40 jako dneska a včera tak malý půjde s manželem si k doktorce. Já jdu k svému určitě ještě zjistím jak tam je. Abych tam nešla zbytečně to samé dětská.....šou svátky… kdyžtak pohotovost…jinak vyležíme jak píše paní v předchozím komentáři když oboum klesne teplota. Jdu se změřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.19 17:45

Tvl to nepochopím. Co to mám za doktora teď jsem pracně vyhrabala na internetu ordinační hodiny doktora a ještě ke všemu má odpolední od 13:00-18:00 jako můj gynekolog zase pro ty co jsou v práci a nemají mimi je to výhodné.
A ještě jsem zjistila že i včera pracoval jen do 17:00 zajímavé. No odpoledne tam skočím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama