Život s PC, ne s námi

Anonymní
11.5.17 21:23

Život s PC, ne s námi

Ahoj, dlouho jsem přemýšlela jak nazvat diskuzi, a tohle je asi nejtrefnější.

Jdu se spíš vypsat, než poradit, rady asi neexistují, na tohle!
Jsme manželé 9let, dvě děti, vlastní bydlení. Finančně netrpíme, manžel nosí více než 50.000,–, víc bych nerozebírala, není podstatné, já na MD s roční, a máme sedmiletou.
Vůbec nevím, kdy to začalo, možná jsem to jen nechtěla vidět, ale asi jak stárnu, už mě to s*re :roll: :mrgreen:
Manžel dorazí z práce, umeje se, nají se, udělá si svoje na druhý den do práce a usedá kolem 18h k PC.. tam sedí do půlnoci, pak si přesedne na gauč, sní si dva jogurty, odkliká si hru na mobilu a jde spát. Takhle je to každý den!!!
Opravdu už nevím, tak šíleně mi leze na nervy. Víkendy totožné.
K rodině mé ani jeho společně nejedeme skoro nikdy(tak 2× ročně), oni k nám asi stejně tak. Důvod? Co tam budu dělat jako?
Takže s našima, babičkou a dědou apod. se vídáme jen s dětmi, jezdíme za nimi často. Celé víkendy prosedí u PC… doslova!
Opravdu mám čisté svědomí, že jsem udělala už vše, co se dalo, abych „ho změnila“ zní divně, ale aby žil normálně?
Aby jste rozuměli, když měl práci, kde buďto jezdil Cčkem, byl doma obden, byl strhanej, neměl na PC čas.. ted má práci, kdy mu padla a běží domu k pc..

Doma opravdu nic neudělá, konkrétně před cca hodinou jsem ho poprosila zda mi utáhne konstrukci kočárku. Jeho reakce? Nevím čím, nemám čím.
Dopadlo to tak, že si najdu šroubovák a utáhnu si sama.
Po půl roce sem si obrázky též pověsila sama. 8) Že by vynesl třeba odpadky?

Vážně už nevím..
Víkendy jak jsem již psala trávíme každý po svém, max. jednou dvakrát měsíčně někam jedeme a to je vždy něco! Víkendy trávím s kámoškama a společně se všemi dětmi, vždy nějakej výlet vymyslíme, je to tak fajn, žádné nervy, nikdo mě nenapomíná.
Víkendy, kdy jsme „rodina“, to stojí za to. ZOO, nějaké centrum s trampoškama, skákacími hrady, apod. pro děti je to fajn, ale my dva? Kdyby jsme nemuseli, ani spolu nepromluvíme, a to je velice smutné :(
Neustále jak se tváříš, neokřikuj dceru (dle něj by mohla lézt po kolejích a on by zíral), atd. pořád nějaké napomínání..
Je to vše se vším, nemůžeme jet ani nikam za našimi kamarády, jelikož všichni se baví, sranda a chlap sedí a nudí se. Kamkoli do přírody, prochajda po Šumavě na samotě u lesa, naši tam mají chalupu - co tam budeme dělat, nic tam není, nebude jenom chodit jako de*il, apod.
Když se nebavíme o dětech, nebavíme se o ničem, na zahrádku na pivo třeba nejdeme, když je pěkně, protože sedíme a prostě koukáme.. nemáme se o čem bavit! :?
Je mi z toho všeho moc smutno, ale zároveň jsem asi úplně rezignovala, protože to je asi „neopravitelné“.

Můžu říct, že o děti když je třeba se postará v rámci možností, dokáže vykoupat, jídlo udělat, ale nehraje si, neblbne, je opravdu jenom rodič na nutné věci, co dítě ještě neumí. Aby šel na zmrzlinu? Vytvářel dětem zážitky, které si budou pamatovat? Ze všeho je mi skoro do breku..

Občas se zasním a říkám si, že i s těma dvouma dětma snad našla normálního chlapa, co se nebude štitit přírody, co si lehne do stanu, vezme si botasky, flašku Matonky do batohu a půjde na tůru.. ach jo..

Na toto každá rada drahá 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2565
11.5.17 21:34

No tak to máš doma pěknýho lenocha a zavislaka na PC. Tohle bych dlouho nevydržela. Můj manžel má svý mouchy, ale kdyby to zašlo takhle daleko, tak mu dám nůž na krk. Buď se změní nebo rozvod. To je šílenej zivot co máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101
11.5.17 21:34

:( no je to smutne. nevim co jineho napsat. Ja bych takto zit nechtela. Chces odejit? Nebo chces radu? Evidentne jsi zkousela…a je od zacatku takovy pecival? Co dela denne 6h na pc? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21444
11.5.17 21:36

Víš, co bych udělala? Napsala bych mu email. Zřejmě ho nepřinutíš, aby tě poslouchal, ale vsadím se, že email by si přečetl. A nešetřila bych ho. Tohle, co popisuješ, to je hrozný. Je sice hezký, že nosí tolik peněz, ale to je tak všechno. Źít s člověkem, kterého tak očividně nudí skutečný život v jeho skutečné rodině, to se dlouhodobě nedá. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 21:39

Víte co si ale myslím? Že by si ho nepřečetl.. Úplně narovinu.
Co tam dělá? Hraje hra s nějakýma lidma, má na uších sluchátka. Tzn. že ani večer si nepokecáme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12101
11.5.17 21:40
@Anonymní píše:
Co tam dělá? Hraje hra s nějakýma lidma, má na uších sluchátka. Tzn. že ani večer si nepokecáme :mrgreen:

A co tedy chces? Bud se s tim smiris, budete zit vedle sebe nebo odejdes. Pro me je toto silena predstava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21444
11.5.17 21:41
@Anonymní píše:
Co tam dělá? Hraje hra s nějakýma lidma, má na uších sluchátka. Tzn. že ani večer si nepokecáme :mrgreen:

Potřebuješ ty jeho peníze? Jestli je to pro tebe pohodlné, najdi si svůj svět a žij vedle něj. Jestli je ti to málo, tak jedině poslat ho po síti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
11.5.17 21:45
@Anonymní píše:

A kdyby jsi na 14 dni sbalila decka i sebe nekam na dovcu, na návštěvu k rodicum… Zkoušela jsi to? Vsiml by si toho, ze je sam? Treba by mu zacalo byt smutno :nevim:

A manzelska poradna?

Asi bych vzala PC a hodila ho z okna nebo ho pred nim klidne rozmlatila do sr.acek 8) A rekla tomu Simíkovi, ze virtualni realita mu prave navzdy skoncila. Ze vedle cekaji deti na sveho tatu, ze jim precte pohadku. Konec.

Příspěvek upraven 11.05.17 v 21:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
11.5.17 21:46

A driv jste spolu jezdili na vylety, pokecali na zahradce na pivo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
11.5.17 21:51
@Anonymní píše:

A co hraje? Jak se o té hře dozvěděl?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.17 22:10

Jojo, dřív jsme i někam zašli, poseděli. Nemůžu říct, že by chlastal, mlátil mě, řval na nás.. to nic takového..
Upřímně říkám, že mít peníze je fajn, kdo by nebyl spokojený, ale za jakou cenu?
Určitě by mi klesl život. standard, stoprocentně, ale možná bych to i riskla, za cenu toho, že nebudu neustále přehlížená..
Např. dnes? Od zpráv, tj.18.55h sedí u pc, vedle mě, máme oddělený obývák od PC rohu sádrošovou příčkou a zatím na mě nepromluvil, ani já na něj :potlesk: Prostě jenom kliká, píše na klávesnici a sem tam něco zamumlá…do toho si chodí nalejvat colu… haha

• Nahlásit
  • Citovat
12101
11.5.17 22:16

Promiň ale to neni haha…to je fakt smutné…chápu, že peníze jsou fajn, sama jsem ráda, že se máme dobře, ale toto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1856
11.5.17 22:17

Tak to je podle mě normální závislost. Tak jak alkoholici, feťáci a gambleři. Akorát že ten tvůj je ještě schopný chodit do práce a nějak fungovat.
Neporadím ti nic, je to hrozné, takový život, můj muž mě taky někdy vytáčí, ale pořád má snahu na tom vztahu pracovat, což ten tvůj evidentně nemá.
Je to šílená beznaděj.
Asi bych zkusila žít si svůj život vedle něj ale bez něj, když mu to nedochází. Dovolené, výlety a tak. Já myslím, že mu to někdy dojde, ale za jak dlouho…?

Příspěvek upraven 11.05.17 v 22:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 22:17
@saadet píše:
Promiň ale to neni haha…to je fakt smutné…chápu, že peníze jsou fajn, sama jsem ráda, že se máme dobře, ale toto?

Já vím, že to není směšné. Ale už mi asi nic jiného nezbývá. Nevím, zda brát dětem tátu.

• Nahlásit
  • Citovat
11.5.17 22:18

A sex? Mluvili jste někdy o tom. Co hlídání na celý víkend být spolu sami bez PC?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama