Život s PC, ne s námi

Napsat příspěvek
2928
12.5.17 21:33
@zoidberg píše:
To je běžné, někteří chlapi kutí v dílně, někteří chodí na pivo, jiní na fotbal a někteří hrajou na PC. Prostě utíká, nemáš mu co jiného nabídnout. Není s tebou šťastný, ale neřeší to, je mu jasné, že manželstvím a rodinou o spokojený život přišel. Ty chceš nějaké přidané hodnoty, budeš chtít pořád víc a víc až ho to úplně vysaje. Proto od tebe utíká.Příspěvek upraven 12.05.17 v 12:04
:lol: :lol: :lol: jasně, je to vinna zakladatelky, protože s ní není šťastný :mrgreen:

Svým způsobem máš pravdu, ale většinou je chyba v tom chlapovi-není to rodinný typ, nenaplnují ho děti a manželství. Ale za to zakladatelka nemůže, že on není štastný, on si měl rozmyslet zda si rodinu pořídí anebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Anonymní
12.5.17 22:13

Všem mnohokrát děkuji za názory. Opravdu a upřímně si nemyslím, že já jsem vinnou, že manžel hraje na PC. Neříkám, jaká jsem úžasná a skvostná, každý má své chyby, ale na děti a domácnost atd. tu máme být oba. Nikoli tak, že on chodí do práce, tím pádem nosí peníze a sedí si jak princezna na hrášku a žena maká, padá na hubu, doma maká a manžel heká jak je unavenej a vyšťavenej.. To tedy pardon. :kytka:

Dnešek žádná změna, do půl 6 jsme byli s dětmi na hřišti, cestou jsme nakoupili pod kočárek, doma koupání zvěře, krmení, zábava a uložení ke spánku. Snažil se se zapojit, byl s mladší na gauči a hráli si, než jsem udělala večeři.. poté mobil a od 20h opět PC..
Občas na mě „zavolá“ s kým si píšu, komu píšu, nebo co dělám, a opět sluchátka.. ach jo ach jo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
12.5.17 23:38

Hele, vlastně si zpětně po příspěvku @zoidberg uvědomuju, že před pár lety u nás to bylo to samé… po porodu, kluci malí (jsou dva roky od sebe), já kojila… prostě jsem si absolutně nerozuměli, taková hodně velká krize. Chlap celý večer u PC klidně 4 hodiny i více. Společně aktivity byli (ale zas po tvém minulém příspěvku mi přijde, že zas tak na vás úplně nese. e), ale jen s dětmi… po té, co jsem změnila vzorce chování, jeho přestalo spoustu věcí štvát a já zas byla nebyla ta napruzená, ale milující… teď hry už vůbec nehraje (jednou cca za 4 měsíce na 15 min)… teď máme supr vztah, milujeme se jako před lety - dětmi… on prostě přede mnou utíkal, co taky doma, když jsme si neměli co říct… zpětně to úplně chápu, ale tenkrát jsem byla akorát zpruzená, v bludným kruhu, zaseklá v nějaké vzteklosti z toho, jak na mě kašle, jak se chová… pokud jeden z vás z toho kruhu nevystoupí, nemáte šanci, budete se v něm točit dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.17 07:24

No nevím, tohle bych nevydržela. je to sice hezké mít plno peněz, ale to není žádné štěstí. on si jede svůj vlastní svět. přemýšlela jsi, jak by se choval, kdyby přišla nějaká vážná nemoc? byl by oporou.on to asi bere tak, že vydělává, takže si nemáš na nic stěžovat. asi bych se snažila seznámit s někým jiným a odešla bych od něj. to by mě psychicko nebavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
2615
14.5.17 09:05
@Anonymní píše:
No nevím, tohle bych nevydržela. je to sice hezké mít plno peněz, ale to není žádné štěstí. on si jede svůj vlastní svět. přemýšlela jsi, jak by se choval, kdyby přišla nějaká vážná nemoc? byl by oporou.on to asi bere tak, že vydělává, takže si nemáš na nic stěžovat. asi bych se snažila seznámit s někým jiným a odešla bych od něj. to by mě psychicko nebavilo.

A nebylo by dobrý se třeba zamyslet nad tím PROČ utíká do svého světa?
Vzhledem k tomu, že psala, ze se umí o děti v případě potřeby postarat, tak by to asi nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama