Obtloustlí muži a sex

11385
11.5.17 10:02

Obtloustlí muži a sex

Dobrý den!
Rozhodl jsem se založit toto téma, protože si myslím, že se týká velké skupiny mužů, kteří jistě radami nepohrdnou, ale ješitnost jim nedovolí to přiznat. A samozřejmně je to otázka i na jejich partnerky, pokud mohou, aby přispěly radou. Nejde o průzkm konkretních jedinců, takže jistě nepohrdneme radou anonymů, pokud budou přínosem. :kytka:
Jen prosím, nepište nic o hubnutí, na to je, a nejen na emiminu, diskuzí neskutečný počet. Případné rady tohoto typu napište tam. :cert:
Děkuji předem všem. :mavam:
EDIT:
Asi jsem to pojal moc široce. Čekal jsem zkušenosti z milování, nebo i triky. A třeba příběhy. :) :P Proto jsem to nechtěl specifikovat. :think:

Příspěvek upraven 12.05.17 v 08:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14320
11.5.17 10:06

A jaký je konkrétní dotaz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2409
11.5.17 10:07

A co chceš poradit? Jak být lepší v posteli? nebo jak si sehnat partnerku? nějak nechápu dotaz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6399
11.5.17 10:09

Já myslím, že ženy ve skutečnosti zbožňují tlusté muže. Než se mačkat o pekáče buchet, to musí být mnohem lepší se jemně zabořit do huňatého bachoru a ještě si zahrát hru - kdepak ho máme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
11.5.17 10:09

Bych poradila, ale nějak nevidím, na co se vlastně ptáš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
7531
11.5.17 10:11
@Premek_Orac píše:
Já myslím, že ženy ve skutečnosti zbožňují tlusté muže. Než se mačkat o pekáče buchet, to musí být mnohem lepší se jemně zabořit do huňatého bachoru a ještě si zahrát hru - kdepak ho máme.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Pred vypracovany ex dostal prednost oplacany zajicek, kteremu to v sexu fakt jde.

Jaky je teda dotaz??? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2664
@Premek_Orac píše:
Já myslím, že ženy ve skutečnosti zbožňují tlusté muže. Než se mačkat o pekáče buchet, to musí být mnohem lepší se jemně zabořit do huňatého bachoru a ještě si zahrát hru - kdepak ho máme.
:mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
11.5.17 10:12
@Premek_Orac píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
kdochcekam
11.5.17 10:12
@Premek_Orac píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :palec: :palec: :palec: :mavam:
  • Citovat
  • Upravit
1544
11.5.17 10:15

Taky co si představuješ pod pojmem obtloustlí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 10:21

Můj chlap ma 110 kilo :palec: není vysloveně buřtík, má jen bříško. Je bývalý sportovec a i teď chodí pravidelně do posilky, ale to břicho má pořád. Taky má hodně rád jídlo :lol: sex je s ním nejlepší, co jsem kdy měla a to jsem pár partnerů, včetně těch hubených měla. Poprvé s ním mám i mokré orgasmy a udělám se několikrát za sebou. :palec: má velkou výdrž. Jinak povahou pohodář, optimista, šašek, má hooodně přátel. Neměnila bych ho ani náhodou. Ale on by chtěl zhubnout.

Ale nevidím nikde na co se ptáte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6399
11.5.17 10:22

@niki V Jak tomu nejsou vidět žebra, kyčle a lopatky, je to tlusté. Přeci nebudeme mít na chlapy jiné nároky, než na ženy, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
11.5.17 10:22

Přesně tak, co je obtloustlý? Decentní pivní pupík nebo pudel jak valach a v pase metr padesát??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
11.5.17 10:24
@Premek_Orac píše:
@niki V Jak tomu nejsou vidět žebra, kyčle a lopatky, je to tlusté. Přeci nebudeme mít na chlapy jiné nároky, než na ženy, ne?
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama