Zkažena operace, vrácení peněz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 14:01
Zkažena operace, vrácení peněz?

Ahoj, prosim o radu, už jsem zde psala, nas pejsek byl na operaci pretrzeneho vazu, po měsíci co byl na kontrole nedal vůbec nozku dolů, doktorka řekla, že tam má zánět a že je vše špatně, že se povolili nite, Ze měla dát ty silnější, a že si nastuduje do druhého dne, co s tím může dělat. Druhý den volala ze nás objednala k jinému doktorovi (sama si už na to asi netroufá ) takže půjde nad pejsek znovu na operaci, možná na 2,jak řekl doktor při kontrole, uvidíme za týden, to sd tam máme zastavit a upřesní co a jak.pani doktorka tedy operaci zkazila a ještě od toho už dává ruce pryč, můžeme s tím něco dělat? Požadovat vrácení peněz? Když si zase představím ty nervy, operace, pak dlouhé zotavení a to všechno, je mi z toho na nic. a to nemluvím co to bude stát, samozřejmě je to náš miláček, uděláme a zaplatíme co bude potřeba, o tom žádná, jen mě štve, že se pejsek teď tak trápí, nechodí, v noze zánět, dalsi operace a to jen, že pani doktorka to pokazila. Nechci to jen tam nechat.co můžeme dělat?

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 44062 příspěvků 04.05.19 14:10

Rozhodně bych to nenechala jen tak. Pokud si na to netroufala měla to říct a poradit kam jít ;) Tohle musela být pořádná částka a nejenom že se to nepovedlo a ona nic? Vždyt budete platit další peníze a rozhodně ne malé :?

Tichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 04.05.19 14:16

Nejenže bych chtěla část peněz zpět, ale taky bych ji za něco takového nahlásila na veterinární komoru.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 04.05.19 14:24

Tohle je potřeba řešit s právníkem a je potřeba mít v ruce posudek, že tu první operaci doktorka zvrtala.

Váš příspěvek
Reklama