Zkažené hovězí maso?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Jennie
16.12.14 21:15

Zkažené hovězí maso?

Dobrý večer,
právě dokončuji manželovi jidlo a mam chuť to vylít do záchodu. Když jsem vybalila dnes koupené maso u řezníka a čichla k němu, zdálo se mi, ze je divne cítit. Jenže jsem tehotna a maso tři roky nejím, tak nevím, zda se mi to zdá či nezdá a mam z toho špatný pocit.Na pohled maso vypadalo normálně. Ma hovězí nějaký specifický zápach?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28199
16.12.14 21:19

At si cuchne manzel,. Ja takhle vyhodila jako tehotna cely kure, protoze se mi zdalo ze smrdi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8200
16.12.14 21:24

Hovězí zkažené by bylo cítit kysele…a mělo by našedlou barvu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
16.12.14 21:25

Mně hovězí maso fakt nevoní

• Citovat
  • Nahlásit
982
16.12.14 21:26

Me hovezi nevoni vubec. Kolikrat bych ho vyhodila a nic tomu nebylo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12489
16.12.14 21:27

Já dneska nechala přítele čuchat k polévce, jsem v pátém měsíci. A před měsícem jsem vyhodila kuřecí prsa, když mi prostě smrdí, tak je přeci nebudu vařit.
Tak jsem se radší dala na zeleninové recepty, dokud se mi čich nesrovná :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jennie
16.12.14 21:32

Tak že bych jenom bláznila :roll:?Mám z toho uz asi hodinu pokaženou náladu a taky bych chlapa nerada otrávila…Díky moc za názory!

• Citovat
  • Nahlásit
3498
16.12.14 21:36

Mne hovezi voni, tak nasladle, neumim tu vuni popsat. Smrdi mi kureci, uz jsem ho nekolikrat vyhodila, i kdyz jeste bylo pred datem spotreby. Ale myslim, ze zkazeny maso bys poznala, to je opravdu nechutny smrad a poznas to i na barve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jennie
16.12.14 21:53

@Gorlami
Tak vylozene nechutný smrad to nebyl, ale lehce nasladly taky ne. Myslím, že zítra skočím do toho řeznictví a reknu ať mi dají pricichnout, jinak nebudu mít klid.Budu vypadat jak exot, ale nechť. :? Omlouvám se za interpunkci, bud je debilni telefon nebo já, že jej nesprávně používám…

• Citovat
  • Nahlásit
2124
16.12.14 21:56

A v čem je zabalené? Většinou na první čmuch je ta vůně intenzivní, nemusí být příjemná, pak trochu „vyvětrá“. Hovězí maso se tak rychle nekazí jak vepřové nebo kuřecí. Je libové? Jak se bude upravovat? Jinak bych doporučila „zkoušku varem“ - kousíček uříznout, povařit normálně ve vodě a pokud je zkažené, tak to je už při vaření poznat. Jinak ošedlé může být, i když dlouho leží a něčeho se dotýká - není přístup kyslíku a zšedne, ale nic mu není. Pokud si nejste jistá, tak je dobré. Zkažené byste v těhu poznala hned. Čerstvé hovězí má opravdu specifickou vůni, která nemusí přímo „vonět“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
16.12.14 21:58

Teď čtu, že už jídlo dokončujete…tak po tepelném opracování by to poznat být mělo. Ale po vybalení čerstvého masa je opravdu ta vůně hodně intenzivní, pak se zmírní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31689
16.12.14 22:03

Myslím že zkažený bys poznala, neboj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jennie
16.12.14 22:06

@RůžaP
Moc díky! Bylo koupené v řeznictví, kde bylo volně loženo, domu jsem ho donesla ve folii a igelitu, je to zadní.

• Citovat
  • Nahlásit
3022
16.12.14 22:09

Zkazeny by bylo fakt citit.Ted jsem citila chytly hovezi u tchanovcu a hnus.To bys fakt poznala.Oni ho teda udelali a i muj muz, ktery nema cich, to pri ochutnani poznal, ze je to maso zkazeny.Mne v tehotenstvi maso smrdelo vsechno, taky jsem vyhazovala snad kazdy druhy jidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jennie
16.12.14 22:10

@slavuska1
Už jsem se trochu uklidnila, ještěže existuje emimino 8) a spousta skvělých žen co jsou ochotný poradit či uklidnit :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat