Zkoušky ve škole

180
22.1.20 14:02

Zkoušky ve škole

Tak, milé dámy,
moje palice dubová mě dohnala k tomu, abych se tu s Vámi poradila o naprosto pitomý věci :D :D
Předem se omlouvám slabším povahám a rejpalky a mravokárci, prosím, neodpovídejte. :palec:
Studuju VŠ, zatím mi to šlo dost dobře i s mimčem. Ale…
Letos jsem měla 12 zkoušek a zítra mám tu poslední, 13. (Zbytek zdárně hotový) :pankac:
Opravdu ale opravdu nic nevím. Holky moje zlatý, ne nadarmo se říká, že ženy mají lepší hlavu než muži :lol: poraďte mi tahák, když jde o písemný test, kde ten oplzlej děda pořád čumí :D jde o 13 stran slovních spojení. :srdce:
PS: zbytek jsem dala bez taháků, nemám problém se učit, ale… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1385
22.1.20 14:08

13 stran teda nevim :lol: ale ja mivala tahak pod sukni a nikdy si nikdo nedovolil me vyzvat at nadzvednu sukni, jestli tam nemam nejaky tahak :mrgreen: Mozna kdyby byl v podobe knizky a pripevnenej na stehne, tak by se to dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
22.1.20 14:11

Pod sukni nebo pod silonky. Nebo jsem už viděla i v kozacce mobil. Záleží, v jaké učebně to budeš psát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
22.1.20 14:15

No bude to klasická učebna, žádná aula. Silonky by šly :lol: snad nebudu podezřelá, když jsem sukni nikdy neměla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
22.1.20 14:19

@PetyMimi akorat pod tema silonkama to jde hur precist. Takze ja bych to pripevnila spis na ne. A radim sukni spis volnejsi, upnuta se spatne vyhrnuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
22.1.20 14:20

Jestli vás hlídá oplzlej děda, tak s tou sukní tedy nevím, abys naopak nepoutala pozornost. :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
22.1.20 14:24
@listento píše:
Jestli vás hlídá oplzlej děda, tak s tou sukní tedy nevím, abys naopak nepoutala pozornost. :P :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No právě :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 14:34

Já nejsem žádný moralista, ale srab, takže já se vždycky učila do poslední pikosekundy a pánbůh to vždycky ocenil, buď jsem si vytáhla co jsem uměla nebo u testů jsem chytla profláklou variantu. Takže moje rada je seučit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 14:41

Taky jsem pro variantu bez taháků, i když ty volnou noc mít asi nebudeš s miminem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
22.1.20 14:43

Každý tahák a „nenápadné“ chování je vidět, záleží na vyučujícím, co ještě akceptuje a co je přes míru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
22.1.20 14:44

Já to teda normálně měla v pdf v telefonu položený vedle kapesníků na stole, stažený jas, vypnutý zvuk… a jela jsem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
22.1.20 14:48
@leylen píše:
Já to teda normálně měla v pdf v telefonu položený vedle kapesníků na stole, stažený jas, vypnutý zvuk… a jela jsem :D

Akorát ti, co tam už byli, říkají, že všechno musí ze stolu na zem :mrgreen:

Příspěvek upraven 22.01.20 v 14:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
22.1.20 14:51

@PetyMimi Potom dávám do dlouhého rukávu :D nebo ho mám prostě v klíně připravený na co kdyby :D jednou mi takhle spadl, když jsem ho schovávala pod stehno, pááánebože, to bylo srdce v krku :D Ještě bych volila variantu si to rychle nahlas přečíst a nahrát, pak se to učit ze sluchátek. 13 str je na klid, ještě by bylo lepší, kdyby ti to pomohl namluvit partner. Ten můj si to pak i hned pamatoval a učil mě to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
22.1.20 14:58
@leylen píše:
@PetyMimi Potom dávám do dlouhého rukávu :D nebo ho mám prostě v klíně připravený na co kdyby :D jednou mi takhle spadl, když jsem ho schovávala pod stehno, pááánebože, to bylo srdce v krku :D Ještě bych volila variantu si to rychle nahlas přečíst a nahrát, pak se to učit ze sluchátek. 13 str je na klid, ještě by bylo lepší, kdyby ti to pomohl namluvit partner. Ten můj si to pak i hned pamatoval a učil mě to :D

Jo, to je hodně dobrý :potlesk: :D
To u nás letí to neviditelný sluchátko :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
22.1.20 15:01

Ale než si kupovat sluchátko za tisíce, to radši něco koupím malé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek