Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Měsíčky už mám více než rok, byly už pravidelné, trvající 4-6 dnů, ale nyní se mi zkrátily na 2-3 dny. Může to znamenat něco špatného?
Ne, prostě se cyklus mění, pokud to je stále pravidelné a ne moc bolestivé a jen se zkracuje doba, tak to je prostě variace.
@Ou bolestivější jsou, někdy trvaly teda jen 2 dny. Pravidelné nejsou, posouvají se různě o několik dnů (zapisuji si ty dny na www.womenzone.cz, Lucieaaa, heslo kksbzv).
Budu vděčná za radu… ![]()
Jestli se zvyšuje bolestivost a přestaly být pravideln=, tak jdi na gynekologii. Není třeba se bát.
Může to být jen nějaká hormonální nerovnováha, nebo cysta.