Zkrácení měsíčků - znamená to něco?

3
13.2.23 07:07

Zkrácení měsíčků - znamená to něco?

Měsíčky už mám více než rok, byly už pravidelné, trvající 4-6 dnů, ale nyní se mi zkrátily na 2-3 dny. Může to znamenat něco špatného?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
24138
13.2.23 10:43

Ne, prostě se cyklus mění, pokud to je stále pravidelné a ne moc bolestivé a jen se zkracuje doba, tak to je prostě variace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
13.2.23 11:19

@Ou bolestivější jsou, někdy trvaly teda jen 2 dny. Pravidelné nejsou, posouvají se různě o několik dnů (zapisuji si ty dny na www.womenzone.cz, Lucieaaa, heslo kksbzv).
Budu vděčná za radu… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
13.2.23 11:23

Jestli se zvyšuje bolestivost a přestaly být pravideln=, tak jdi na gynekologii. Není třeba se bát.

Může to být jen nějaká hormonální nerovnováha, nebo cysta.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
13.2.23 11:35

Děkuji :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty