Zkušenost s CK ETI (a popř. Air Cairo)

78
20.10.23 13:54

zkušenost s CK ETI (a popř. Air Cairo)

Ahoj maminky (a tatínkové), chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo čerstvou zkušenost s cestovní kanceláří ETI a popř. s leteckou společností Air Cairo. Láká mě ještě v listopadu pozdravit sluníčko v Egyptě, jeli bychom s manželem a dcerou. Ale samozřejmě nechci rodinu vystavit nějakému nocování na letišti, nedosažení delegáta, nezajištění transferu, hotelu a podobně. Na druhou stranu oproti známým a profláklým českým cestovkám mají lákavé ceny :roll: A hroznou recenzi, co jsem kde našla. Budu ráda za jakoukoli zkušenost, názor. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin