Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj maminky (a tatínkové), chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo čerstvou zkušenost s cestovní kanceláří ETI a popř. s leteckou společností Air Cairo. Láká mě ještě v listopadu pozdravit sluníčko v Egyptě, jeli bychom s manželem a dcerou. Ale samozřejmě nechci rodinu vystavit nějakému nocování na letišti, nedosažení delegáta, nezajištění transferu, hotelu a podobně. Na druhou stranu oproti známým a profláklým českým cestovkám mají lákavé ceny
A hroznou recenzi, co jsem kde našla. Budu ráda za jakoukoli zkušenost, názor. Díky
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!