Zkušenost s gigolem

Anonymní
20.6.21 19:47

zkušenost s gigolem

Hezký večer dámy, máte některá zkušenosti s gigolem? Přemýšlím že bych si ho zaplatila ale nevím vůbec jak to chodí a kde hledat, na internetu jsem narazila jen na jednoho a ten není můj typ.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2676
20.6.21 20:27

Nic ve zlém, ale není lepší koupit dobrý vibrátor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
20.6.21 20:32

Proč gigola, na sexuálních seznamkách tě každej chlap bude chtít uspokojit… zdarma. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
20.6.21 20:37
@LadyDelRey píše:
Proč gigola, na sexuálních seznamkách tě každej chlap bude chtít uspokojit… zdarma. :lol:

Akorát většinou budou zadarmo drahý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
20.6.21 20:57

Anebo budou chtít spíš uspokojit sebe než tebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 21:32

Na seznamkach jsem lovila ale většinou fakt chtějí uspokojit jen sebe a hlavně gigolo má prý hezké vystupování, udělá ženě masáž, koupel pri svíčkách atd. Chtela bych vědět kde se gigolove daji najit, zda existuji nějaký stranky kde nabízejí svoje sluzby a ja si mohu vybrat… Ještě dodam že jsem hodně zahořklá a zklamaná muži že nejakeho milence ktery mi bude vypisovat nechci, chci pouze sex a mazleni a ja budu ta ktera když bude mit chut tak se ozve.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 21:56
@Anonymní píše:
Na seznamkach jsem lovila ale většinou fakt chtějí uspokojit jen sebe a hlavně gigolo má prý hezké vystupování, udělá ženě masáž, koupel pri svíčkách atd. Chtela bych vědět kde se gigolove daji najit, zda existuji nějaký stranky kde nabízejí svoje sluzby a ja si mohu vybrat… Ještě dodam že jsem hodně zahořklá a zklamaná muži že nejakeho milence ktery mi bude vypisovat nechci, chci pouze sex a mazleni a ja budu ta ktera když bude mit chut tak se ozve.

Nemám zkušenost. Ale měla jsem šťastně zadaného zenateho. Tenkrát jsem byla po dlouholetém vztahu a další vztah nechtěla. Tohle bylo ideální.

Mohl 1× týdně, koupil lahev vína a něco k jidlu. Občas byl až do rána a to už mi vadilo. V průběhu týdne neotravoval. A sex byl super, snažil se…

• Citovat
  • Nahlásit
563
20.6.21 22:13

A nevadilo by ti, že je s tebou jen pro peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5844
20.6.21 22:16
@pouzitychlap píše:

Vadí to chlapům, když jdou za prostitutkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4347
20.6.21 23:06
@pouzitychlap píše:

Jako že si gigolo hraje na ženskou? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
21.6.21 03:42
@Maria37 píše:
Vadí to chlapům, když jdou za prostitutkou?

Jak komu. Mě by to vadilo.

Googl jsem zkusil. Pár gigolů vypadne, ale to jsi asi viděla.

Zatím to, že je větší poptávka po ženských, ti hrálo do karet. Teď je to asi proti tobě.
Moc malý trh.

Příspěvek upraven 21.06.21 v 08:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5844
21.6.21 06:33
@pouzitychlap píše:
Jak komu. Mě by to vadilo.

Googl jsem zkusil. Pár gigolů vypadne, ale to jsi asi viděla.

Zatím to, že je větší poptávka po ženských, ti hrálo do karet. Teď je to asi proti tobě.
Míč malý trh.

Nejsem zakl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
21.6.21 06:36
@Maria37 píše:
Nejsem zakl.

Vím. Měl jsem tam dát ještě jednu citaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 20:52

Hmmm tak budu muset si asi podat inzerát :mrgreen: ale děkuji všem za odovědi :kytka: Pro mne je gigolo nejlepší varianta a lavně záruka že mě potom nebude obtěžovat a nebude třeba chtít něco víc plus ten večer bude dle mých představ. :andel: Kdyby ale někdo věděl o nějakém tak at dá vědět.

• Citovat
  • Nahlásit
1390
21.6.21 21:01
@Anonymní píše:
Hmmm tak budu muset si asi podat inzerát :mrgreen: ale děkuji všem za odovědi :kytka: Pro mne je gigolo nejlepší varianta a lavně záruka že mě potom nebude obtěžovat a nebude třeba chtít něco víc plus ten večer bude dle mých představ. :andel: Kdyby ale někdo věděl o nějakém tak at dá vědět.

Hm, že bych to na vedlejšák zkusil? :think: :mrgreen: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat