Kontakt v mobilu na prostitutku

Anonymní
19.6.21 23:47

Kontakt v mobilu na prostitutku

Dobrý večer,
Prosím o radu. Nevím co dělat. S manželem jsme spolu 9 let - máme spolu roční dítě. Vztah nám klape, od začátku je manžel méně sexu chtivy, ale po vselijakych pokusech jsem to už vzala jako fakt, ze není chyba u mě, ale on má proste menší potřebu.
Dneska jsem v jeho telefonu našla kontakt na prostitutku. V i phonu když zavřete některé aplikace, tak se vám porad zobrazuje miniatura toho co jste zavřeli, jakoby na pozadí. Snad chápete, co myslím. Byl tam otevřeny kontakt v jeho firemním watsappu, kde byl kontakt pojmenovaný jen prvním písmenem jména a městem -,,A Liberec,,. Manžel jezdí pracovně po republice, nepřišlo by mi to divné, ale fotka kontaktu byla naha. Po dohledat tel čísla na internetu jsem zjistila, ze je to slečna, která poskytuje sexuální služby u ni doma.. V telefonu kontakt, konverzaci, případnou historii - všechno smazal. Je mi jasné, ze mi vše zapre, ze u ni nebyl atd.. Verily byste mu to? Když už si uložil kontakt ve firemním watsappu - kdyby nezůstala v telefonu ikona, tak by na to nikdo nikdy nepřišel.
Nevím si rady, klepu se z nervů, nemůžu jít vedle měj jen tak spát do postele :((
Kontaktovala jsem tu slečnu, ta mi ale kvůli diskrernosti nechce nic říct :(( poraďte prosím!!!

Zoufalá zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
527
19.6.21 23:54

Nic, prostě chodí do bordelů. Co chceš dělat? Vtipná vsuvka - kdybys nenapsala, že se jedná o manžela tak bych věřila, že se jedná o mého ex - Liberec tam měl taky, možná to bude i stejná slečna, chichi. :lol: :lol:
Záleží na tobě, jak se k tomu postavíš, já bych mu to určitě řekla jakkoliv by to bylo trapný. Chceš něco chytit? Stejně s takovým pokladem už chtít nikdy spát nebudeš, to mi věř. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
19.6.21 23:59

Nevím, jak se co zobrazuje na jeho telefonu ale jen tak na ní kontakt v mobilu asi nemá. :? Možná bych jí zkusila, až manžel usne, napsat sms z jeho mobilu ve smyslu, jestli manželce (tobě) o nich něco řekla… :nevim: Pak zprávu vymazala a čekala, jestli a co odpoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
20.6.21 00:07
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Prosím o radu. Nevím co dělat. S manželem jsme spolu 9 let - máme spolu roční dítě. Vztah nám klape, od začátku je manžel méně sexu chtivy, ale po vselijakych pokusech jsem to už vzala jako fakt, ze není chyba u mě, ale on má proste menší potřebu.
Dneska jsem v jeho telefonu našla kontakt na prostitutku. V i phonu když zavřete některé aplikace, tak se vám porad zobrazuje miniatura toho co jste zavřeli, jakoby na pozadí. Snad chápete, co myslím. Byl tam otevřeny kontakt v jeho firemním watsappu, kde byl kontakt pojmenovaný jen prvním písmenem jména a městem -,,A Liberec,,. Manžel jezdí pracovně po republice, nepřišlo by mi to divné, ale fotka kontaktu byla naha. Po dohledat tel čísla na internetu jsem zjistila, ze je to slečna, která poskytuje sexuální služby u ni doma.. V telefonu kontakt, konverzaci, případnou historii - všechno smazal. Je mi jasné, ze mi vše zapre, ze u ni nebyl atd.. Verily byste mu to? Když už si uložil kontakt ve firemním watsappu - kdyby nezůstala v telefonu ikona, tak by na to nikdo nikdy nepřišel.
Nevím si rady, klepu se z nervů, nemůžu jít vedle měj jen tak spát do postele :((
Kontaktovala jsem tu slečnu, ta mi ale kvůli diskrernosti nechce nic říct :(( poraďte prosím!!!Zoufalá zakladatelka

Netuším jak watsapp a podobné věci fungují, jestli musí někoho přidat do adresáře nebo to na něj jen občas vyskočí…
V první řadě by stálo z to vyloučit, jestli není podobný „umělec“ jako já, který je schopný si to přítel na facebooku přidat ruskou prostitutku. :zed:

Jinak si myslím, že lehká holka je mnohem lepší varianta než kolegyně, tvoje kamarádky, sousedky…

PS: jestli k tomu třeba neměl taky důvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11589
20.6.21 00:09
@Yasmina21 píše:
Nevím, jak se co zobrazuje na jeho telefonu ale jen tak na ní kontakt v mobilu asi nemá. :? Možná bych jí zkusila, až manžel usne, napsat sms z jeho mobilu ve smyslu, jestli manželce (tobě) o nich něco řekla… :nevim: Pak zprávu vymazala a čekala, jestli a co odpoví.

To je dobrý nápad, ale zakladatelka již dotyčnou kontaktovala, takže pokud ta není úplně vypatlaná, tak ji na to neskočí. Možná za pár dní, pokud mezitím slečna nepoinformuje manžela, že je odhalen a nedomluví se, jak to vysvětlit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
20.6.21 00:18

Já to napíšu ošklivě, ale tohle má člověk za to, když chce moc vědět. Kdyby ses mu nehrabala v telefonu, nevěděla bys nic a žili byste jako předtím. Pro mě je teda telefon druhého člověka tabu, pokud mi ho vysloveně nepůjčí, abych tam něco našla, nastavila nebo tak.

Můžeš dělat jakoby nic a časem se s tím možná smíříš. Nebo ho konfrontuj, on to buď popře, nebo přizná. Třeba do toho bordelu pak nějaký čas chodit nebude, ale za čas se tam nejspíš vrátí.

Podle mě jsou dvě možnosti - udržet rodinu s vědomím, že si chlap bokem platí prostitutku, nebo rozvod. Úplně bych nevěřila tomu, že se chytí za nos, odprosí tě a už ti bude nadosmrti věrný. To by byla červená knihovna, ne život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
20.6.21 00:26
@Yasmina21 píše:

Jo, to mi připadá mazané.

Nevím tedy, nakolik si ty slečny drží „stálé zákazníky“ v patrnosti, aby to vůbec řešily.

Odhadem bych si myslel, že to běží stylem telefonát - návštěva a platba - šlus, finito.

Žádná evidence kontaktu a vypisovaní o manželce není zahrnuté v ceně, si myslím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
20.6.21 03:30

@aquarian To mě taky napadlo. Těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4438
20.6.21 04:20

Upřímně - smiř se s tím, že chodí za štětkama. Je to jednodušší, než hledat nějaký „možný vysvětlení“ toho, proč má v mobilu číslo na štětku. Já na to kdysi velkou náhodou přišla taky (nechal přihlášený svůj Google účet na mém ntb, hledal z něj priváty ve městě, kam jel), trápila jsem se tím dva roky (po deseti měsících od prvního zjištění jsem přišla na to, že jim volal, zvedla jsem dovoleně hovor na jeho telefonu, když jsem položila, měl v historii pár neuložených čísel, byly na priváty). Dodnes nepřiznal, že někde byl. Já věřím, že ano. A jsem i smířená s tím, že pokud v tom pokračuje, nic s tím neudělám.
Připrav se na to, že pokud ho s tím budeš konfrontovat, bude zapírat a vymyslí si nějakou báchorku, aby si zachránil zadek. Jsou to srabi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32608
20.6.21 05:56
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Kontaktovala jsem tu slečnu, ta mi ale kvůli diskrernosti nechce nic říct :(( poraďte prosím!!!Zoufalá zakladatelka

Nejspíš s tím vaším sexem spokojený taky není, ale chce být s Tebou a vyřešil to tímhle způsobem.

Je to bezpečnější, než když si někde najde klasickou milenku, která se může zamilovat nebo on do ní, která může dělat problémy atd.

Té paní bych už v žádném případě nic nevypisovala, dělá svoji práci a nemá zájem se otravovat s manželkama.

Ve Tvém případě, když jsi psala, že sex nicmoc a dítě je roční, bude nejlepší to ted neřešit, vztah vám jinak klape a o sex on neměl stejně zájem ani předtím, at si chodí tam a Ty se časem zařídíš po svém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9270
20.6.21 06:02

To vypadá na pravidelnou kontrolorku telefonů. A konečně se dočkala a našla něco a teďka je z toho v prdeli. Jinak ta aplikace tam přehazuje telefony automaticky a bere to profilovky z FB a tam fakt pochybuju, že by prošla nahá fotka, to fakt ne. Buď v plavkách nebo hodně šikovně nafocena, aby nebylo nic vidět.

Každopádně to mohlo být pouze tak, že to číslo mu dal nějaký kolega, aby když BUDE CHTIT, tak se jí ozval atd. nemusí to vůbec znamenat, že tam za ní pravidelně chodí. A to „úmyslně vymazání všeho“ může být prostý fakt, že žádný kontakt nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
20.6.21 07:08
@akavi píše:
Upřímně - smiř se s tím, že chodí za štětkama. Je to jednodušší, než hledat nějaký „možný vysvětlení“ toho, proč má v mobilu číslo na štětku. Já na to kdysi velkou náhodou přišla taky (nechal přihlášený svůj Google účet na mém ntb, hledal z něj priváty ve městě, kam jel), trápila jsem se tím dva roky (po deseti měsících od prvního zjištění jsem přišla na to, že jim volal, zvedla jsem dovoleně hovor na jeho telefonu, když jsem položila, měl v historii pár neuložených čísel, byly na priváty). Dodnes nepřiznal, že někde byl. Já věřím, že ano. A jsem i smířená s tím, že pokud v tom pokračuje, nic s tím neudělám.
Připrav se na to, že pokud ho s tím budeš konfrontovat, bude zapírat a vymyslí si nějakou báchorku, aby si zachránil zadek. Jsou to srabi.

Stále s ním jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
20.6.21 07:09
@Cenarius píše:
To vypadá na pravidelnou kontrolorku telefonů. A konečně se dočkala a našla něco a teďka je z toho v prdeli. Jinak ta aplikace tam přehazuje telefony automaticky a bere to profilovky z FB a tam fakt pochybuju, že by prošla nahá fotka, to fakt ne. Buď v plavkách nebo hodně šikovně nafocena, aby nebylo nic vidět.Každopádně to mohlo být pouze tak, že to číslo mu dal nějaký kolega, aby když BUDE CHTIT, tak se jí ozval atd. nemusí to vůbec znamenat, že tam za ní pravidelně chodí. A to „úmyslně vymazání všeho“ může být prostý fakt, že žádný kontakt nebyl.

A ta smazana historie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
20.6.21 07:12
@Yasmina21 píše:
To mě taky napadlo. Těžko říct.

Možná napsat jí ve smyslu objednávky nebo rezervace něco jako Příští úterý jedu do Liberce ale jen na otočku, buď v deset dopo nebo čtyři odpo, cena jako minule?

A jestli ho má uloženého, tak by se mohla chytnout, přinejmenším jestli zareaguje na známé číslo nebo že ho nezná. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.21 07:14

Ja bych mu rekla ze ti volali z gyndy, ze ve vyteru nasli nejakou chorobu (neco si vymysli), ktera se prenasi jen stykem. A at teda prizna kde s kym co ma, protoze ty vis jiste, ze to na tebe mohl prenest jedine on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat