Otravná přítelkyně

Anonymní
19.6.21 21:41

Otravná přítelkyně

Ahoj. Už přes rok mám přítelkyni. Je to skvělý člověk, nejlepší člověk, kterého znám, ale je tu jeden velký problém. Je strašně otravná.
Je mi 24, přítelkyni 21. Jak říkám, žádný zásadní problém nemáme, ale přítelkyně vyžaduje strašně moc fyzického kontaktu a mě už to začíná unavovat. Nechci, aby to vyznělo špatně, ale vysvětlím to.
Soukromí mám doslova jen na toaletě. Jakmile z pokoje odejdu do kuchyně, tak po 10 minutách začne kňourat, kde jsem.
Sedi na gauci, já si sednu kousek od ni a ona se okamžitě přisune úplně ke mně.
Začnu něco dělat na počítači a ona přijde a začne se vyžadovat pozornosti. Několikrát jsem uhnul nebo zamrčel ( když mi leze do záběru a je to opravdu nevhodné) nacož ona začne, že co by za to jiní dali apod. I mi nezapomněla říct, že její bývalý s tím jejim neustálým otravovaním problém neměl. Nejhorší je, že ji miluji, ona je opravdu neskutečně skvělá osoba, byla by skvělá matka apod. Ale já v poslední době přemýšlím co s tím mám dělat, opravdu už se to nedá vydržet. Moje bývalé přítelkyně se takhle nechovaly.Jsme spolu přes rok a ona se chová jako 15tiletá pubertačka, která je s někým měsíc a vyžaduje každých 5 minut pusu.
Myslíte si, že se to změní? Popřípadě, co jí mám říct, aby se neurazila? Několikrát jsem jí vážně naznačil, že už jí mám dost a ona stejně nedá pokoj a pořád si jede to svoje.
A nepište mi, že mám být rád za to co mám, já jsem rád, proto to taky chci řešit. Ale když nemáte 10 minut klidu, tak se to vážně nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14186
19.6.21 21:46

Je to stíhačka. 🛫 Ufff, já bych tohle nedala. Chodíš sám ven s kamarády nebo ji máš za zadkem? Žárlí? Opravdu se chová jak patnácka. Brzo ti to začne vadit a pošleš ji dál. Ona se nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
19.6.21 21:47

:lol: :lol: :lol:
radu nemám, ale pobavils, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
19.6.21 21:47
@Anonymní píše:
Ahoj. Už přes rok mám přítelkyni. Je to skvělý člověk, nejlepší člověk, kterého znám, ale je tu jeden velký problém. Je strašně otravná.
Je mi 24, přítelkyni 21. Jak říkám, žádný zásadní problém nemáme, ale přítelkyně vyžaduje strašně moc fyzického kontaktu a mě už to začíná unavovat. Nechci, aby to vyznělo špatně, ale vysvětlím to.
Soukromí mám doslova jen na toaletě. Jakmile z pokoje odejdu do kuchyně, tak po 10 minutách začne kňourat, kde jsem.
Začnu něco dělat na počítači a ona přijde a začne se vyžadovat pozornosti. Několikrát jsem uhnul nebo zamrčel ( když mi leze do záběru a je to opravdu nevhodné) nacož ona začne, že co by za to jiní dali apod. I mi nezapomněla říct, že její bývalý s tím jejim neustálým otravovaním problém neměl. Nejhorší je, že ji miluji, ona je opravdu neskutečně skvělá osoba, byla by skvělá matka apod. Ale já v poslední době přemýšlím co s tím mám dělat, opravdu už se to nedá vydržet. Moje bývalé přítelkyně se takhle nechovaly.Jsme spolu přes rok a ona se chová jako 15tiletá pubertačka, která je s někým měsíc a vyžaduje každých 5 minut pusu.
Myslíte si, že se to změní? Popřípadě, co jí mám říct, aby se neurazila? Několikrát jsem jí vážně naznačil, že už jí mám dost a ona stejně nedá pokoj a pořád si jede to svoje.
A nepište mi, že mám být rád za to co mám, já jsem rád, proto to taky chci řešit. Ale když nemáte 10 minut klidu, tak se to vážně nedá.

Tak ji v klidu ale důrazně znova řekni, že ji máš rád, ale že tě ta její neustálá pozornost nevyhovuje a dusí. Že potřebuješ i svůj prostor.
A neboj se toho, že se urazí nebo naštve. Když to neuděláš, tak ti jednoho dne bouchnou saze a ukončíš to. Tohle totiž fakt může lézt hodně na nervy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54213
19.6.21 21:51

To nebude dělat dobrotu. Ona je prostě kontaktní a tebe to dusí. Zkus si s ní promluvit. Otázka je, jestli promluva k něčemu bude? :nevim: Nebo takový vztah ukončit. Ať si každý najde partnera, kterého potřebuje k sobě.
Tady puzzle k sobě nezapadají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
19.6.21 21:54

Dotěrné štěňátko :-) Chvíli je to roztomilé, ale pak to začne být spíš na obtíž Taky by mi to vadilo, chápu tě. Promluvte si, ještě jednou, v klidu, ale důrazně. A domluvte si heslo. Nějaké slovo, které když vyřkneš, ona pochopí, že to přehání, a stáhne se, aniž by se ovšem urazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2601

Ty joooo, mě by to asi nebavilo bejt chlapovi furt za zadkem 😁např u nás doma je to tak že jedeme na výlet jsme spolu máme hezky vztah pak si můj muž sedne k ps třeba a já si koukám. Na seriály svoje.. Prostě máme nějaký prostor kdy si od sebe můžeme dát oraz a je to super… Zkus ji to vysvětlit že na tobě nemusí být zahackovana 24/7ono věřím že je to otravné mě by to taky štvalo… Řekni jí to normálně snad to pochopí 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Proč mi to prostě neřekneš na rovinu a musíš to psát na emimino? :,( :,( :,( Myslíš, že nevím že tě to trápí? Ale já mám prostě ráda objímání, mazlení, pusinkování. Promluvme si o tom ano?

• Citovat
  • Nahlásit
3000
19.6.21 21:57
@Anonymní píše:
A nepište mi, že mám být rád za to co mám, já jsem rád, proto to taky chci řešit. Ale když nemáte 10 minut klidu, tak se to vážně nedá.

A co kdybyste si pořídili nějaké zvířátko a část její pozornosti by se přesunula na něj?

To může fungovat výborně anebo se ukázat jako naprosto stupidní nápad, záleží na tom. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8200
19.6.21 21:58

Dej ji precist jak o ni pises a budes mit po problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
19.6.21 21:59
@Anonymní píše:
Proč mi to prostě neřekneš na rovinu a musíš to psát na emimino? :,( :,( :,( Myslíš, že nevím že tě to trápí? Ale já mám prostě ráda objímání, mazlení, pusinkování. Promluvme si o tom ano?

Ty jsi ta dotyčná? A všimla sis, jak hezky o tobě píše, kromě toho jednoho nedostatku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
@Anonymní píše:
Proč mi to prostě neřekneš na rovinu a musíš to psát na emimino? :,( :,( :,( Myslíš, že nevím že tě to trápí? Ale já mám prostě ráda objímání, mazlení, pusinkování. Promluvme si o tom ano?
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142

Ono az opadnou ruzove bryle, tak ji to prestane bavit, neboj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5883
19.6.21 22:01
@Anonymní píše:
:lol: :lol: dobrý :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
19.6.21 22:03

Tak je to na druhouc stranu hezké, že se k tobě i po roce má jako by s tebou byla měsíc, ale do budoucna si asi vyhovovat nebudete. Znám to, mám to podobné jako tvoje přítelkyně - ne teda v takové míře, že bych 10 minut nevydržela bez kontaktu… lidé taky chodí do práce a mají své soukromí, že. :lol: Buď nějaký kompromis (jestli to vůbec půjde) nebo jinou partnerku.
Lecos by se mohlo spravit věkem, nástupem do práce a povinnostmi. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat