Rodina nepřijala mého přítele

Anonymní
20.6.21 15:08

Rodina nepřijala mého přítele

Ahoj maminky i nemaminky. Chodím s moc fajn mužem, rozumíme si spolu a klape nám to. Problém je že je poslanec z jedné nejmenované strany. Rodina mě před ním varuje a to jen z toho důvodu že je poslanec a že tím pádem musí být podvodník atd. Nepomohlo ani to, že ho trochu lépe poznali. Já se na ně moc zlobím a jejich chování mě mrzí, kdyby si o něm jenom něco mysleli, tak to překousnu. Ale oni před přítelem dost dávali najevo, jaký na něho mají názor a pokoušely se ho ztrapnit. Přemýšlím že s rodinou skončím, dokud se nezačnou chovat k příteli šlušne. Na druhou stranu, nikde není psáno že nám to s přítelem vydrží a ja si nechci poštvat rodinu. Co byste dělali v mé situaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6433
20.6.21 15:12

Hele, volby budou 8.-9. rijna, treba mandat neobhaji a bude v rodinnych ocich bezny clovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3487
20.6.21 15:13

Záleží z jaké je strany :mrgreen: ale obecně jsem si rodinou do partnerů nikdy moc kecat nenechala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
20.6.21 15:13

Záleží na tom, z jaké strany je. :mrgreen: A musíš ho tahat domů k rodičům, když se před ním nedokážou udržet v mezích slušnosti? Jak si predstavujes to „skončit s rodinou“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
20.6.21 15:14
@Lily Evans píše:
Záleží z jaké je strany :mrgreen: ale obecně jsem si rodinou do partnerů nikdy moc kecat nenechala :mrgreen:

Platíš pivo! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 15:17

Asi bych cíleně nedělala nic. Buď se s tím rodina srovná nebo ne. Nejhorší je, když ti dají v rodině na výběr, jak to udělala moje tenkrát budoucí tchyně u mého teď už manžela. Dostal tedy na výběr já nebo chalupa, ale i tak vztah je do teď na hov.no. Někdy mě to ještě někdy mrzí a někdy to už neřeším. Tady to asi bude na tobě koho „upřednostníš“, ale to neznamená přetrhat veškeré styky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 15:29

@Silverine247 Nechci tady řešit jeho stranu :mrgreen:. Rodiče ho chtěli štrašne poznat a já doufála že se trochu uklidní, když ho poznají. Netušila jsem že se k němu budou takhle chovat. Představují si to tak že s nimi prostě ukončím veškerý kontakt. Ale rozhodnuta ještě nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
5201
20.6.21 15:29
@Anonymní píše:
Ahoj maminky i nemaminky. Chodím s moc fajn mužem, rozumíme si spolu a klape nám to. Problém je že je poslanec z jedné nejmenované strany. Rodina mě před ním varuje a to jen z toho důvodu že je poslanec a že tím pádem musí být podvodník atd. Nepomohlo ani to, že ho trochu lépe poznali. Já se na ně moc zlobím a jejich chování mě mrzí, kdyby si o něm jenom něco mysleli, tak to překousnu. Ale oni před přítelem dost dávali najevo, jaký na něho mají názor a pokoušely se ho ztrapnit. Přemýšlím že s rodinou skončím, dokud se nezačnou chovat k příteli šlušne. Na druhou stranu, nikde není psáno že nám to s přítelem vydrží a ja si nechci poštvat rodinu. Co byste dělali v mé situaci?

Jsem povrchni az beda, ale s poslancem spd, kscm nebo ano bych nechodila, nezlob se na me, ale ze je nekdo u urcite strane tak znamena ze jeji idealy jsou ji blizke a to o necem svedci..oni vlastne v stb taky mohli pracovat lide s rizim charaktetem atd…tvym rodicum se nedivim i pro me by to byla prekazka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
20.6.21 15:38

Jenže členství ve straně je dost podstatné, je nositelem jejich názorů navenek. Nemůžeš tu řešit přítele a neříct nám, z jaké strany je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24068
@Anonymní píše:
@Silverine247 Nechci tady řešit jeho stranu :mrgreen:. Rodiče ho chtěli štrašne poznat a já doufála že se trochu uklidní, když ho poznají. Netušila jsem že se k němu budou takhle chovat. Představují si to tak že s nimi prostě ukončím veškerý kontakt. Ale rozhodnuta ještě nejsem.

A pokud ti to s přítelem nevyjde, budeš škemrat, aby tě přijali zpět. Sama se za jeho stranu stydíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1845

No, pokud je pirát nebo topka nebo tak něco, tak bych se snažila přítele a rodinu víc družit, aby se lépe navzájem poznali. Pokud je komunista nebo nácek, tak bych se družila spíš s nějakým psychiatrem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321

Mě řekla jednou psycholožka zajímavou věc..
Zeptala se mě: kdo je Vaše rodina?
A já říkala: máma, táta, sestra…
Ona: Jakože ještě bydlíte s rodiči a sestrou?
Já: ne, nežiju, žiju s přítelem
Ona: já se ptala na Vaši nynější rodinu.. Nynější rodina je ta, s kým ted žijete.. Takže Váš partner… A máte zvířata?
Já: ano, kočku a morče.
Ona: takže toto jsou další členové rodiny… Nebavme se o Vaší bývalé rodině.. ale o té nynější. Rodiče už do toho netahejte…

Chce to useknout pupeční šnůru..
Tak ho k rodičům nevod a pokud ještě spolu nebydlíte a neberete se, tak bych to nechala být.. Rodiče se snažila v jejich názorech brát s rezervou a až se budete brát, tak bych s nima řešila, zda se tedy chtějí vůbec ještě s Vámi vídat.. protože už nejsi jen ty, ale jste Vy (on a ty)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
20.6.21 15:40
@Anonymní píše:
@Rosebery píše:
Jenže členství ve straně je dost podstatné, je nositelem jejich názorů navenek. Nemůžeš tu řešit přítele a neříct nám, z jaké strany je.

Je to dost podstatné, souhlasím. Jestli je Pirát, tak beztak huli a jestli komunista, tak se bojí aby jim na návštěvě ještě něco neukrad, žejo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
20.6.21 15:42
@Anonymní píše:

Rodiče si můžou predstavovat, co chtějí, ale ty jsi snad dospělá, nebo nejsi ještě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
20.6.21 15:45
@Silverine247 píše:
Je to dost podstatné, souhlasím. Jestli je Pirát, tak beztak huli a jestli komunista, tak se bojí aby jim na návštěvě ještě něco neukrad, žejo. :mrgreen:

Chtěla jsem tím říct, že zakladatelka sama se nejspíš za tu stranu sama stydí, jinak by tak nemlžila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat