Zkušenosti Hauck Rapid 3

21.2.21 19:56

Zkušenosti Hauck Rapid 3

Ahoj holčiny, čteme vás od prvního miminka ale píšu svůj postík tak snad se mi podaří ulovit dobrou radu!
Chceme prodat Snap sport 4 tailor made se kterým po první ratolesti nejsme spokojeni a vyměnit jej pravděpodobně za Hauck Rapid 3. Na internetu se mi ale nepodařilo najít příloš mnoho recenzí tak jdu zkusit vás.
Můžete mi, kdo máte zkušenost, napsat vaše plusy a mínusy?
Předem mocinky děkuji!
Marťa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.2.21 12:19

Ahoj, my máme Hauck Rapid 3R 2021 koupený asi týden. Potřebovali jsme něco, co se vejde do kufru jedničkové Fábie. Zatím jsme byli s kočárkem jen na třech procházkách, ale jsme s ním nadmíru spokojeni. Kočárek je lehký, snadno ovladatelný, pro dítě pohodlný a velmi lehce a jednoduše se skládá a zase rozkládá. Díky stříšce, která jde sklopit téměř až dolů nepotřebuješ pláštěnku, koš na nákup pod kočárkem je prostorný a snadno přístupný. Kolečka jsou dostatečně velká, aby projela větším terénem. Když dorazil, složila jsem si ho sama skoro bez návodu. :D Bylo to takové lego.
Menší nevýhody vidím dvě. Kočárek nejde napolohovat do úplného sedu (mně osobně a ani synovi to teda nevadí, ale někomu by mohlo). A pro vyšší lidi s dlouhým krokem se může zdát brzda moc blízko, takže do ní budou kopat. Já i manžel jsme ale hobiti, takže ani to nám nevadí. :D
Za mě to byl moc dobrý kup. :palec:
Snad ti to pomůže v rozhodování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 20:37
@MatkaMatceVlkem píše:
Ahoj, my máme Hauck Rapid 3R 2021 koupený asi týden. Potřebovali jsme něco, co se vejde do kufru jedničkové Fábie. Zatím jsme byli s kočárkem jen na třech procházkách, ale jsme s ním nadmíru spokojeni. Kočárek je lehký, snadno ovladatelný, pro dítě pohodlný a velmi lehce a jednoduše se skládá a zase rozkládá. Díky stříšce, která jde sklopit téměř až dolů nepotřebuješ pláštěnku, koš na nákup pod kočárkem je prostorný a snadno přístupný. Kolečka jsou dostatečně velká, aby projela větším terénem. Když dorazil, složila jsem si ho sama skoro bez návodu. :D Bylo to takové lego.
Menší nevýhody vidím dvě. Kočárek nejde napolohovat do úplného sedu (mně osobně a ani synovi to teda nevadí, ale někomu by mohlo). A pro vyšší lidi s dlouhým krokem se může zdát brzda moc blízko, takže do ní budou kopat. Já i manžel jsme ale hobiti, takže ani to nám nevadí. :D
Za mě to byl moc dobrý kup. :palec:
Snad ti to pomůže v rozhodování.

Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
23.3.21 21:59

Jezdime s ním cca 3 měsíce. Poměr/cena výkon super. Kdyz to šlo, brali jsme ho i do lesa. Nevýhody- blbě se mi dává z lehu do sedu (časem možná najdu lepší gryf) a přijde mi vratký (když malý usíná, dělám různé blbostičky, už jsrm ho málem výklopila, ale to je asi problém trojkolek)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat