Zkušenosti porodnice Apolinář

2723
30.5.17 16:03

Zkusenosti porodnice Apolinar

Ahoj Holky! Mate nektera cerstve zkusenosti s porodnici Apolinar? Cetla jsem nejake recenze a nektere jsou dost negativni, dokonce v nekterych pripadech pry dite zemrelo vinou lekaru 8o Pry je tam take komunisticke prostredi, hrozna strava a chovani sester a lekaru.. Podarilo se mi tam ted zaregistrovat k porodu ale mam trochu obavy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12103
30.5.17 16:14

@zudina mam zkusenost cca 3 roky zpet a verim, ze se snad nic moc nezmenilo. Za me naprosta spokojenost, mela jsem tedy svou pa zaplacenou a byla se mnou celou dobu ale i ostatni, i sestry na oddeleni a lekari super. Ano je to fakultka, porodni boxy nejsou hotelovy pokoj, ale je to podle me nejlepsi misto, kde privest dite na svet, lepsi poporodni peci myslim jinde nemaji (hlavne deti). Takze za me po vsech smerech spokojenost ;) a me tam i chutnalo :lol: mela jsem tedy nadstandard jen pro sebe tak to bylo super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
30.5.17 16:24

Ahoj, mám zkusenost ze října 2016. Negativa: porodní boxy jsou oddělené pouze zástěnami, nejsou to oddělené boxy (jako třeba na Bulovce), pokoje jsou malé, vybavení staré. Pozitiva: přístup lékařů i sester byl velmi vstřícný, nesetkala jsem se s nepříjemným personálem (kromě matrikářky, která byla trošku od rány :)), dcerka měla předpoklad pro menší vadu na srdíču, den po narození ji přijel zkontrolovat doktor který dělá kardio, ačkoliv neměl ten den službu (srdíčko má malá nakonec v pořádku). Jídlo mi tam teda strašně chutnalo (na rozdíl od Bulovky).

Kdybych rodila znovu, šla bych k apolináři. Nebála bych se toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 16:25

Ahojky, já tam rodila před 5 měsíci a stěžovat si nemohu. Sestry na šestinedělí byly milé, bylo mi tam moc příjemně a nemocniční strava mi také chutnala.
Je pravda, že porodní boxy nejsou zrovna ideální, slyšíte hned vedle sebe, jak maminky rodí… Ale na tu chvilku se to vydržet dá. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
30.5.17 16:26

Brala bych recenze s rezervou, protože:

1. Jsou lidé, kterým se nikdo nikdy nezavděčí a vždy budou nespokojení
  2. Na blbce můžeš narazit všude

POdle recenzí tady na emiminu bych to tak tragicky neviděla - přijde mi to jako průměr. U takové Thomayerovky bych byla výrazně ostražitější. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
30.5.17 16:27

Mám jednu zkušenost 4 roky starou a druhou pár měsíců.

prostředí jak kde, některá oddělení jsou zrekonstruována, někde ještě ne a tam je to bída.

jídlo standartně nemocniční. nic moc.

sestřičky profesionálky, některé milé, některé méně. stejně jako lékaři.

nicméně myslím, že je to jedna z nejlepších porodnic. takže když se něco pokazí, jsi v nejlepších rukou ty i dítě. což třeba v mém prvním případě se sakra vyplatilo:) já bych nešla jinam.

a ano, samozřemě, je to velká nemocnice. takže porodní boxy nejsou oddělené, na hekárně nejsi sama, na normálním pokoji také ne, dokroři toho mají hodně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 16:48

Ahoj. Já tam rodila před 4,5 měsíce a za mě spokojenost. Personál na porodním sále úžasný, PA mi dokonce nabízela, jestli ji nechci držet za ruku při kontrakcích :). Na šestinedělí taky dobrý, jenom jedna sestra mi fakt nesedla, ale to je všude. Ale je to nemocnice, takže to jídlo podle toho chutná. A hodně stará nemocnice, takže to prostředí má taky svoje mouchy. Ale fakt bych tam šla rodit znova. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
30.5.17 17:09

Mám v okolí hodně známých, které rodili u Apolináře a byli maximálně spokojené ;) tam bych se opravdu nebála.. Podle všeho je to jedna z nejlepších porodnic v Praze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
30.5.17 17:24

Tak diky holky, trochu jste me uklidnily :) Je pravda ze nespokojeni lide se vzdycky najdou a vsude je neco, ale snad je to tam bezpecne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
30.5.17 17:57

Fakt bych se nebála. Rodila jsem u Apolináře dvakrát (2012 a 2016), hodně jsem u druhého porodu zvažovala Podolí (chodila jsem tam na těhotenské cvičení) a byla se podívat na jejich porodní pokoje. Upřímně, takový komfort u Apolináře není, ale zase odd. poporodní péče je prý lepší u Apolináře. Porodní boxy mi nevadily, měla jsem štěstí a rodila pokaždé témeř sama a rychle :D. S péčí lékařů a sester jsem byla maximálně spokojená, jen bych ti doporučila, pokud bude volný, nadstandard (byla jsem i na běžném pokoji než se uvolnil nadstandard a sprcha a wc na pokoji k nezaplacení).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 18:15

Ja u Apolináře rodila 2013 a 2016, nemůžu si stěžovat. Sestry i doktoři super, perfektní přístup jak k maminkám, tak k dětem. Za mě jídlo hrozný, ale je to nemocnice, nemůžu čekat kdo ví co, hlavně jsem vybíravá, takže je to i tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 20:00

U Apolinare maji nejlepsi vybaveni pro deti, kdyz se stane nejaky pruser je velka sance, ze ho zachrani, maji cim. Ja tam byla 12/2015 a nejvic spokojenost, jidlo mi docela chutnalo, koupit si muzes v bufetu i panini, staci si tam dobehnout. sestry vse vysvetlily kazdemu x krat, nebyl problem se na cokoliv zeptat, 3× denne kontrolovaly deti i nas…
Vaha byla digitalni a kazdy mel monitor dechu v plastovych postylkach… lepsi Apolinar a treba jejich starsi koupelna, nez zrekonstruovana Thomayerka, kde takovou peci dite nedostane… sorry ale ja byla rada, ze jsem ok a hlavne dite, co se mi narodilo predcasne. Btw se mnou na pokoji byly 2 holky co odmitly v Podoli s rozjetym porodem. Kazda po prijezdu do 10min porodila, za tohle jim taky tleskam. Buh vi, co se mohlo stat, kdyby to nebylo blizko sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 10:12

Také mám zkušenost cca 3 roky zpět. A hodlám tam rodit znova když se poštěstí. Pravda vybavení není jako v luxusním hotelu (myslím pokoje), ale na těch pár dní… Je fakt, že porodní boxy nejsou moc intimní, ale v tu chvíli je ti to stejně jedno. Jinak jak píšou holky, přístup sester a doktorů na jedničku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
31.5.17 10:18

3 roky a zkusenost spatna, potkala jsem znamou a taky silena zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
961
31.5.17 23:04

Rodila jsem v noci v lednu 2015 a byla sama na boxech takze klid, hekarnu nevim, sla jsem rovnou z přijmu na box a do 15ti min byla mala venku ;) sestry a doktoři z porodního úžasný. Na sestinedeli také v pohodě. Jen starší sestry z dětského byly někdy na ránu, mela jsem bohužel malou skoro cely pobyt u nich (narodila se překotně a bez ozev, rozdychavali ji, byla na 35tt, žloutenka) a vice méně me nechtěli moc nechat se ani u nich o malou starat. Jedno dite jsem uz mela, takze nebylo treba me to ani učit. Malou mi treba půjčíli na pokoj na chvili a za chvili přiletěla vrchní z dětského a vynadala mi ze je u me uz dlouho a vzala mi ji z náruči. To samé kojení. Byla od sester na láhvi a dostávala Hipp. Lahvičku ji dávali mlade sestřičky žákynky. Me se nechtela prisavat. Kdyz se mi povedlo a chytla se a cucala nechala jsem ji pul hodiny, víceméně u toho i pospavala a chvílemi dudala, opet vrchní sestra sprdunk, ze takhle dlouho teda ne, ze se mala musela hrozne unavit :nevim: ale porodní Odd super jen vic asertivity na ty dětské sestry no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama