Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj holky, tak nevím jestli jsem se rozhodla dobře , ale jdu do Heliosu…29.7 mám vstupní pohovor.
No byla tam kámoška…moc spokojená a můj Dr. je taky preferuje
dobré ránko, holky, musí být do CAR nějaká doporučenka od gyndr?
Taky jsem nevěděla jestli musím mít doporučení, ale když jsem tam volala řekli mi že nepotřebuju nic…takže to asi nutné není…ale pro jistotu do daného Caru zavolej
Ahoj všem..
dneska jsem dostala doporučení do Repromedy, ale moc se mi tam nelíbí jejich ceník… můžete mi poradit, který z CAR v Brně si mám vybrat? Je tu UNICA, Helios, Reprofit, Repromeda a pak ještě IVF Brno na Obilňáku, což je jediný státní…
a já prostě nevím, co si vybrat…
díky všem za radu..
@sylviasek On asi žádný brněnský CAR není špatný. Na každý najdeš dobré i špatné ohlasy. Ceník je jen ceník, důležitá je pak konkrétní kalkulace, ta se může hodně lišit. A navíc, až budeš mít ten uzlíček v náručí, tak ti bude fuk, jestli to bylo o desítku dražší nebo levnější ![]()
Určitě se nenech udolat nějakými vzkazky na internetu. Někdy píšou holky hodně jedovatě, ale nevíš, co zatím bylo a co ne. Zkus písemnou komunikaci třeba se všemi a ono ti něco sedne. Pak jdi na konzultaci a uvidíš ![]()
Mrkni na můj metřík, to je výsledek Repromedy ![]()
@jessikka píše:
@sylviasek On asi žádný brněnský CAR není špatný. Na každý najdeš dobré i špatné ohlasy. Ceník je jen ceník, důležitá je pak konkrétní kalkulace, ta se může hodně lišit. A navíc, až budeš mít ten uzlíček v náručí, tak ti bude fuk, jestli to bylo o desítku dražší nebo levnější
Určitě se nenech udolat nějakými vzkazky na internetu. Někdy píšou holky hodně jedovatě, ale nevíš, co zatím bylo a co ne. Zkus písemnou komunikaci třeba se všemi a ono ti něco sedne. Pak jdi na konzultaci a uvidíšMrkni na můj metřík, to je výsledek Repromedy
děkuju @jessikka to je krásnej výsledek
vím, že se budou názory lišit a taky vím, že si ne všichni sedli, ale tak nějak jsem si říkala, že každej bude mít nějaký zkušenosti a názory se mohou hodit ![]()