Zkušenosti s kočárkem Ibebe next2 (nebo značkou Ibebe)?

2
25.10.25 23:21

Zkušenosti s kočárkem Ibebe next2 (nebo značkou Ibebe)?

Ahoj všem, ​obracím se na vás s prosbou o radu. Pomalu vybíráme kočárek a v obchodě nám padl do oka model Ibebe next2. ​Naživo mi přišel moc příjemný – zdál se lehký, dobře ovladatelný a i materiály vypadaly slušně. ​Trochu ale tápu, protože nemůžu najít moc reálných recenzí od maminek, které by ho používaly delší dobu. Většinou narážím jen na promo videa nebo první dojmy. ​Chtěla bych se proto zeptat – máte některá s tímto kočárkem (nebo alespoň obecně se značkou Ibebe) zkušenost? ​Zajímalo by mě hlavně: ​Jak jste s ním spokojené po pár měsících/roce používání? ​Jak zvládá třeba horší terén (městská dlažba, lehčí terén v parku)? ​Nerozvrzal se? Jak drží konstrukce? ​Jakékoliv postřehy, výhody nebo nevýhody, které se ukázaly až při reálném používání. ​Budu moc vděčná za jakoukoliv zkušenost nebo názor. ​Děkuju! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala