Zkušenosti s obchodem SHEIN

119
22.6.21 19:51

Zkušenosti s obchodem SHEIN

Zdravím:)
mátě někdo zkušenosti s internetovým obchodem Shein? Zdali je oblečení v rámci ceny kvalitní, vypadá jako na fotce, a opravdu přijde? - Nerada platím předem, tudíž mám lehké obavy.
Děkuji moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
740
22.6.21 20:00

Já jsem objednala několikrát, vždycky jsem dost zkoumala recenze na materiál a fotky zákaznic v oblečení… Pokaždé spokojenost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5763
22.6.21 20:02
@Noelia_Z píše:
Zdravím:)
mátě někdo zkušenosti s internetovým obchodem Shein? Zdali je oblečení v rámci ceny kvalitní, vypadá jako na fotce, a opravdu přijde? - Nerada platím předem, tudíž mám lehké obavy.
Děkuji moc.

Dcera tam nakupuje vcelku pravidelně. Vše vždy přišlo a odpovídalo. Mě byla halenka malá, ale to jsem se spíš přecenila :mrgreen:. Nikdy jsme nic nevraceli, vše vždy přišlo do 3 týdnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
22.6.21 20:24

Já objednala 3 šaty a velikost vždy úplně úlet, vše jsem rozdala kámoškám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
22.6.21 20:38

Chce to poradně číst materiály. Mám džíny, velikost M sedí super a všichni mi je chválí. Mikiny mám M a L ale materiál horší. Detske leginy 10 až 12 let nosím na doma já 😂 trička te samé velikosti taky obrovský. Šaty naopak v té samé velikosti skoro malé v ramenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2952
22.6.21 21:07

Přišlo mi vse za 10 dni. Vzdycky jsem koukala na recenze a fotky kupujících. Maji i slevové kódy, jak vlezes na tu stránku. Plavky super. Komplexy na cviceni taky super. Jen dvoje leginy co stal kus asi 110,– jsou pekny, pohodlny, ale nevim jestli vydrzej dlouho. :P Ale mam je jen na doma.
Jinak ja koukam i na postavy uživatelek a jakou zakoupili velikost. Ja mam klasika S a objednala jsem si S.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
23.6.21 17:38

Já mám dobrou zkušenost. Jak píší ostatní, je třeba se řídit složením materiálu a recenzemi nakupujících. Údaje ve velikostních tabulkách jsou dobře naměřené. Díky tomu mám od velikosti S až L, podle toho, jak chci aby mi oblečení sedělo a vždy perfektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat