Zkušenosti s touto brigádou z domu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EINNER
Kecalka 127 příspěvků 28.10.14 22:26
Zkušenosti s touto brigádou z domu?

Jednáá se o firmu Ellmer s. r. o.: http://www.fajn-brigady.cz/…ro-vs-prace/

Hledám přivýdělek, tohle by mě dost bavilo, ale můžu tomu věřit? Máte někdo zkušenost?

Reakce:
CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 22:32

Na 99% je to šmelina s diplomovými pracemi, kdy jí někomu za úplatu vypracuješ. Oficiálně se tomu říká příprava podkladů.

EINNER
Kecalka 127 příspěvků 28.10.14 22:37

Ano, to si taky asi říkám. Ale to jde vážně o vypracování celé diplomky nebo bakalářky? To snad ne? myslela jsem že jde třeba jen o vypracování nějaké méně stránkové práce. Mě teda tohle vždycky bavilo a na SŠ i VŠ mi tohle šlo, ale přece jen někomu vypracovávat celou bakalářku nebo diplomku, to by se mi fakt asi nechtělo - hlavně ne při malém dítěti.

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 28.10.14 22:59

Tak chtějí tam jak práci ve wordu tak v excelu, takže budou chtít určitě i zpracování výzkumu do diplomovek ap. Fuj teda, nikdy více :mrgreen: Na druhou stranu, peníze jsou už od 1000Kč, takže asi budou chtít i kratší práce. Když tě to bavilo, tak je zkus kontaktovat s tím, že bys měla zájem jen o kratší práce :nevim:

tasa
Echt Kelišová 9248 příspěvků 28.10.14 23:04
@Daduka píše:
Tak chtějí tam jak práci ve wordu tak v excelu, takže budou chtít určitě i zpracování výzkumu do diplomovek ap. Fuj teda, nikdy více :mrgreen: Na druhou stranu, peníze jsou už od 1000Kč, takže asi budou chtít i kratší práce. Když tě to bavilo, tak je zkus kontaktovat s tím, že bys měla zájem jen o kratší práce :nevim:

Mě se na tom nelíbí, ze hned chtějí poslat scan diplomu, aniž ti řeknou podrobnosti

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.17 01:51
druhá strana mince

Recenze
Prosím nesuďte, ale jednou jsem chtěla služeb takové jedné firmy využít. Konkrétně
podklady24.cz
společnost podklady s. r.o.
Připadám si okradená, psali úplně něco jiného než jsem chtěla, má reklamace o 10 položkách-té se vysmáli. Po zaplacení už jste ta tam…
gramatika hrozná, na stránkách mě total natáhli, přístup šílený. Nedoporučuji, vůbec jim na té práci nezáleželo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >