Zkušenosti s UPC

42
9.2.16 19:32

Zkušenosti s UPC

Ahoj všem, máte někdo zušenosti s UPC? Bohužel my máme od nich internet a od minulého týdne nám nešel, na operátorech nám bylo sděleno, že nam nejde modem. Když pán přišel, bylo mi sděleno, že jsme údajně prý rušitelé internetu a museli nás odpojit. Trochu mě zarazilo, že nás nikdo z UPC nekontaktoval a kdybychom nezavolaly, dosud bych neměla ani info a ani internet a platby by stále chodily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
9.2.16 20:19

@angelusz Ja byla u UPC dva roky a byla jsem spokojena. Oni sami o sobe nekontroluji jestli nekomu funguje internet nebo ne. Vidi to az pri zadani cisla smlouvy. Takze zadne pochybeni nebylo. Kdyz ti klekne televize tak k tobe taky opravar neprijede sam od sebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6285
9.2.16 21:05

@angelusz Mám UPC už asi 15 let a cca 10 let jsem u této společnosti i pracovala. Ono opravdu není vidět, že někde nejdou služby, pokud to někdo nenahlásí. Fakt si myslíš, že je v něčích silách obvolávat všechny klienty z dané lokality a informovat je, že jim právě nejde internet?? To asi ne co..nebo se ti snad někdy stalo, že se ti rozbila třeba lednice a opravář to i bez tvého nahlášení vytušil a rovnou k tobě přijel na opravu??
Jinak, abych ti poradila..pokud ti nefungovaly služby déle než 24h, můžeš písemně (e-mailem) žádat o kompenzaci=poměrná část z fakturované částky.
BTW. tobě nejde týden internet, nenahlásíš to, neřešíš to=asi internet nepotřebuješ/nevyužíváš a pak po týdnu si stěžuješ na špatnou práci??
Jo a pokud jste rušitelé, tak je logické, že Vás vypnou ze sítě, aby jste nerušili signál ostatním účastníkům, kterým kvůli Vám třeba taky nešel internet. Odstraňte si viry z PC, zjistěte, čím rušíte signál a pak můžete požádat o znovuzapojení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
9.9.19 15:13

Jsou to pěkní podvodníci. V tichosti si změnili obchodní podmínky. Když jsem ukončoval smlouvu, protože jsme se přestěhovali. Řekli mi, že rádi smlouvu ukončí, ale budou mi muset doúčtovat poplatek 700,– Kč/měsíčně do konce doby určité (cca ještě půl roku). Druhá varianta je, že mi budou účtovat standardní měsíční poplatek ještě do výročí smluvy. FUUUUJ. NECHUTNÉ CHOVÁNÍ A NAPROSTO ZLAKOPECKÝ PŘÍSTUP. JIŽ SE K NIM NEVRÁTÍM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama