Přeinstalovaný Android - nevydrží baterka

3088
7.2.16 10:02

preinstalovany android nevydrzi baterka

Dobry den je tu nekdo kdo rozumi telefonum? potrebuji radu mam lenovo A 6000 a nabidnul mi preinstalovat android z 4.4 na 5 ja hloupa to udelala a po nainstalovani my vydrzi baterka tak 5h a vybito. predtim vydrzel cca 4 dny :( nevite nekdo co s tim? do tovarniho nastaveni jsem ho zkusila dat ale android zustal :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19096
7.2.16 10:05

@Lilua A neběží ti na pozadí nějaké aplikace? To bývá většinou příčina rychlého vybíjení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
7.2.16 10:08

Ten telefon musí skrytě něco neustále dělat. Na to stačí, aby si jenom pořád stahoval aktualizace. Lenovo nemám, ale většinou smartphony mají dohledatelné, jaké akce v telefonu probíhají. Máš tam něco takovýho?

• Nahlásit
  • Citovat
6502
7.2.16 10:30

@Lilua Mam ten samy problem. Akorat teda nemam vybito po peti hodinach, ale po necelych dvou dnech :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
7.2.16 11:12

Taky jsem to měla. Nabít šel navíc jen vypnutý. Dělalo to 2 dny a pak to přešlo zase do normálu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
7.2.16 11:43

@Lilua aktualizace jako takova telefonu pomuze, ale zpet to nevratis. Android 5 je celkove narocnejsi, jsou v nem nove funkce, nove animace atd. to proste zere baterku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
7.2.16 12:01
@Lentilkaaa83 píše:
Taky jsem to měla. Nabít šel navíc jen vypnutý. Dělalo to 2 dny a pak to přešlo zase do normálu

To je hloupost.

@Madam-Owl píše:
@Lilua aktualizace jako takova telefonu pomuze, ale zpet to nevratis. Android 5 je celkove narocnejsi, jsou v nem nove funkce, nove animace atd. to proste zere baterku.

Stačí vypnout. Animovaná tapeta je hezká, ale žrout. Potom může být problém u jasu (automatický, případně velmi vysoký).
Nemáš třeba zapnutý internet? (Wifi, data), případně GPS.
Každý telefon má přehled využití baterie a spuštěných app. Android 5 už docela podobný, takže problém je třeba řešit tam + v nastavení, zda není něco povoleno, co užírá baterku.
Ona to taky může být úplně hloupá aplikace, která neumí rozeznat, že se již nevyužívá a neukončí se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
7.2.16 12:38

@zvidavajanca není. Měla jsem ho čistý a proste zapnutý se nenabil. A vybity byl za 2 hodiny aniž bych ho používala. Ani přítel to nechápal a to se v tom vyzna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
7.2.16 13:49

@Lentilkaaa83 tak mozna baterka je spatna. Hodne lidi vubec nevi jak spravne tyhle baterky nabijet. Telefon by se NIKDY nemel vybit k uplnemu vypnuti. Ma se nabijet uz u 20% baterie a na nabijecce ho nepouzivat. Hodne to nici baterku a uplne nova muze byt behem ctvrt roku v cudu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4620
7.2.16 18:22

@Lilua mela jsem stejný problém, taky Lenovo a po instalování rychlé vybití, synovec mi zakázal aktualizace aplikací co stejnak neužívám a postupně je deaktivuji a je to lepší. Prostě pořád pracoval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.2.16 13:31

Tam určitě musí být nějaká zasekaná aplikace. I kdybys měla puštěnou wifi, GPS, bluetooth atd. tak se telefon nemůže vybít za 5 hodin. Vím, že po jedné aktualizaci nového anroidu mě neustále systém scanoval telefon kvůli hudbě a sekl se na ve složce na příponách, kterým nerozuměl, a hrozně rychle se vybíjel. Zkus se podívat do složek kde máš hudbu, jestli tam nemáš i jiné soubory s nějakými jinými příponami než je hudba nebo obrázek. Případně se podívej na další fóra ohledně androidu, kde určitě už někdo podobný problém řešil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama