Zkušenosti s Výběr reality

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bobca
Kecalka 192 příspěvků 30.09.11 12:25
Zkušenosti s Výběr reality

Dobrý den, máte někdo zkušenost s realitní kanceláří Výběr reality? Budu ráda za vaše příspěvky.

Reakce:
xmarge
Kelišová 6624 příspěvků 30.09.11 13:17

My přes ně v Praze kupovali byt. Makléřka se celkem dost snažila, smlouvy sepsali oni, my si je nechali zkouknout právníkem (až na pár drobností byly OK). Úschovu peněž jsme teda řešili přes advokáta, ale chtěl to tak původní majitel bytu. Vše dopadlo dobře.

hggfjhddjz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.12 10:25

Nejhorší realitní kancelář ,kteroou jsem kdy videl!strasna komunikace,neschopný maklerí,proste strasny prodaval jsem pres ne byt a opravdu neco neskutecneho.!!!

Honza Sezimovsky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 19:04
NAPROSTA SPOKOJENOST s VÝBĚR REALITY

My jsme s manzelkou pres ne prodavali uz dva byty a za rok jsme schaneli dum k pronajmu. Musim rict, ze s lepsimi sluzbami jsme se jeste nesetkali a to se stehujeme skoro kazdy druhy rok a s realitkami mam sve zkusenosti :-). Naproste profesionalita, usluznost, prijemni makleri … takhle bych si predstavoval idealni realitku. Doporucuji kudy chodim! Respektive uz jsem doporucil vsem svym znamym a pratelum a dva znich uz jejich sluzby vyuzili a taky max spokojenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.12 23:23

Díky za zprávy. Musím souhlasit s HOnzou. Již jsme prodali s nimi pozemek a naprostáááá spokojenost. Vřele doporučuji :-))

Váš příspěvek
Reklama