Zkušenosti školek, Nezvalovo náměstí a Ukrajinská

24
15.5.24 07:43

Zkušenosti školek, Nezvalovo náměstí a Ukrajinská

Hezký den, potřebuju poradit!!!
Nemohu se rozhodnout mezi MŠ ukrajinskou a Nezvalovo náměstí..

Na nezvalově náměstí se mi líbilo, byli tam hodní, ale našla jsem opravdu ošklivé recenze, proto prosím vás, mohli by jste mi poradit? Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2790
15.5.24 08:01

S Nezvalkou mám zkušenost jen co se týče prázdninového provozu (náhradní školka). A zkušenost pozitivní, paní ředitelka vstřícná, učitelky v pohodě. Dětem se tam líbilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
15.5.24 08:08

@baracudas děkuji za odpověď, doufám že vaše zkušenosti je aktuální nebo alespoň nedávná..
Já právě četla že se tam učitelky strašně střídají a že svou práci dělají s nechutí..
I když, když jsem tam byla, cítila jsem se tam fakt dobře, jen nevím, jestli to nebyla třeba nějaká přetvářka 🥴 na mě tlačí čas, a já se pořád nedokážu rozhodnout!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2790
15.5.24 08:23

Zkušenost stará dva roky. Kolik se tam toho za tu dobu změnilo nevím, ale snad jedou pořád ve stejném duchu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.24 08:45

Zkušenost mám aktuální a počítáme dny, kdy už nebude chodit na Nezvalovo nám. S Ukrajinskou zkušenost nemám.

  • Citovat
  • Upravit
24
15.5.24 08:48
@Anonymní píše: Více

Opravdu? Co se stalo? Jakto? Pokud se mohu zeptat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.24 09:14
@Kika841 píše: Více

Nedá se říct konkrétní případ. Jsou to takové drobnosti a náš nepříjemný pocit. Máme srovnání s jinou MŠ, ptz starší chodila do jiné, a přístup byl úplně jiný.

  • Citovat
  • Upravit
24
15.5.24 09:20
@Anonymní píše: Více

Dobře, moc děkuji, i toto mi pomůže v rozhodnutí 🙏

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.6.24 12:22
@Kika841 píše: Více

MŠ Nezvalovo určitě nedoporučuji.
Dcera tam chodí a opravdu nejsem spokojena a nejspíš budeme přecházet. Často na ne slyším stížnosti.
Každou chvíli tam musím řešit nějaký problém, který by se nestal, kdyby učitelky dělaly svou práci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.6.24 13:57

@AnKo170 moc vám děkuji, vlastně vám všem! Díky bohu, že jsem se rozhodla tak jak jsem se rozhodla, jelikož jak určitě víte, přijímací řízení už probehli, a já nakonec dala malého na MŠ ukrajinskou, tak jsem tedy klidnější, že jsem si doufám vybrala dobře.😍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3325
9.9.24 21:19

@Kika841 Dobry den, jak jste prosim teda spokojena s materskou skolou Ukrajinska? Dekuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
10.9.24 06:27

@Petra1986 dobrý den, zatím vše bez problémů, učitelky hodné a vstřícné, malému se zatím líbí :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin