Zlínské prediko 2021

150
18.4.21 19:54

Zlínské prediko 2021

Hezký den :-)
Chtěla jsme se zeptat, jak nyní probíhá prvotrimestrální screening v prediku? Především přístup, možnost fotografie (je v ceně nebo se hradí zvlášť, dělají i 3D či ne 🙂) atd.
A taková zajímavost, netušíte, který pan doktor ordinuje v pátek? :) :kytka:
Mnohokrát děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
94
18.4.21 22:16

Ahojky,
kámoška byla minulý týden a trochu sem se vyptávala protože jdu taky teď v pátek (třeba se potkáme :wink:). Přístup prý byl super, všichni se snaží vynahradit, že nemůžeš jít s doprovodem. Čekala asi 10 minut a vyšetřovala ji nějaká moc příjemná doktorka. Jméno ale nevěděla. Fotky se hradí - chtěla klasickou za 100 Kč a za to kilo donesla 4 kousky 😀 víc nevím, ale třeba se někdo podělí se zážitkem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
19.4.21 07:42

A jdete tam někdo na Harmony test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.4.21 09:00

@Katka900 Já klasika první screening ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
19.4.21 09:41
@Barus007 píše:
Ahojky,
kámoška byla minulý týden a trochu sem se vyptávala protože jdu taky teď v pátek (třeba se potkáme :wink:). Přístup prý byl super, všichni se snaží vynahradit, že nemůžeš jít s doprovodem. Čekala asi 10 minut a vyšetřovala ji nějaká moc příjemná doktorka. Jméno ale nevěděla. Fotky se hradí - chtěla klasickou za 100 Kč a za to kilo donesla 4 kousky 😀 víc nevím, ale třeba se někdo podělí se zážitkem :lol:

Jee, to je náhoda. V kolik? Já na 8.15. Tak jsme zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.4.21 15:40

@BaruTeri Já až 13:15 😀 tak to se určitě nepotkáme. Hlavně ať ti to dobře dopadne😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
19.4.21 17:59

@Barus007 doufám, uvidím :) těším se, až uvidím prcka, ale z výsledků jsem trochu ostražitá, první těhotenství mi dopadly dost špatně (malá nakonec zdravé miminko, ale ten stres 🤦🏻‍♀️)
Také přeji, ať je všechno v pořádku ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
19.4.21 18:05

@Barus007 chystám se tam právě na harmony test, tak jsme zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
19.4.21 18:19
@Katka900 píše:
@Barus007 chystám se tam právě na harmony test, tak jsme zvědavá

Jaký je v tomto testu rozdíl od klasického screeningu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
19.4.21 18:32

@BaruTeri
Popravdě je finančně nákladný, ale jsme s manželem rozhotnuti. Jedná se o neinvazivní test z krve. Vyhodnocuje nejběžnější trizomie a pohlaví. Dělá se od 10 týdne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.4.21 00:18

Já první měla tak na hraně, ale vše v pořádku nakonec a teď s druhým sem ještě nestihla ani vstřebat těhotenství, natož že je už třetina fuč 😀 takže nějaké bojím bojím mi dojde asi až v pátek jak budu čekat na verdikt 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.4.21 21:31

@Katka900

Ahoj, já byla na Harmony testu v září 2020. Vyšlo nám totiž riziko na DS 1:240. Podstoupila jsem pak na vlastní žádost ještě ultrazvuk v 17tt a tripple testy, kde se kupodivu riziko snížilo na 1:4500, ale stejně jsem radši tento test i za ty prachy podstoupila. Šla bych na plodovku, ale placenta byla vepředu, tak to nešlo, bylo by to moc velké riziko potratu. Výsledky Harmony testu byly asi za 10dní a ty peníze za ten klid stály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
23.4.21 14:23

@Barus007 ahoj, tak jak to dnes dopadlo? Krev budeme mít v pondělí, tak konečný verdikt asi ani jedna netušíme..ale uzv zcela ukázkový, takže to vypadá dobře :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
23.4.21 21:59

@BaruTeri Ahojky, já už měla krev z pondělka z moji gyndy takže verdikt už mám jasný 😀 vše ukázkové a hlavně doktorka si byla 99% jistá klukem 🙄 😀 což jako úplně nevyhovuje ale co už 😀 jinak sem byla moc spokojená. Minule sem byla v nemocnici (3 roky zpět) a to se nedalo vůbec srovnat :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
23.4.21 22:01

@Haku71 To se nedivím, taky bych v případě horších výsledků šla snad na cokoliv. Já sem nervák a čekat x měsíců jestli to bude ok nebo ne bych nedala. A hlavně si nedovedu představit co bych dělala, kdyby nakonec nebylo 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat