Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dobrý den, můj králíček si asi 3 týdny dozadu zlomil drápek právě přední ťapky. Před dvěma týdny byl drapek delší a světlejší, dnes je drápek menší a tmavší. Chtěla bych se zeptat jestli s tím mám jít na veterinu? Nemůže z toho mít nějaký zánět?
A jak ten zánět poznat?
Když nejít na veterinu, kdy se drapek vrátí do původní podoby?
Ani nevíme, jak si to udělal. Nikde jsme žádnou krev neviděli, všimli jsme si toho až při stříhání drápků (viz foto před 2 týdny). Králíček normálně běhá a skáče jako by nic.
Děkuji
Nejsem teda odborník ale min bych na vet zavolala a poradila se tam s nimi. Tohle spíš vypadá, jak kdyby mu odumíral. Je možné že se mu jen zabarvil, ale moc se mi to nelíbí. Poradila bych se s vetem a případně tam i zajela. Přece jen mají tam nervy, tak ať je vp ořádku. ![]()