Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Prosím velmi podrobný návod včetně všech grifů, které se normálně neuvádějí. Hlavně jak se to peče? Představte si, že jsem marťan a vidím poprvé troubu.
žloutkové se mi chronicky nedaří, obvykle pukne a vyhřezne. Dobré to je, ale nevzhledné.
Díky všem.
Příspěvek upraven 11.12.14 v 20:08
A jak jsou u domácích vajíček ty žloudky pěkně žludé, co?
(promiň
)
Napiš recept, nevím, o čem je řeč.
Vyzkoušené nemám, myslíš tohle? http://megvkuchyni.cz/…ove-cukrovi/
@Pudloslava to jsi mě vystrašila, zrovna se letos na žloutkové chystám. Mám recept bez amonia, ale je to lité těsto. Kde se dá amonium koupit?
Toto nevím, nikdy jsem nedělala… U nás frčí jen žloutkový řez (ořechové těsto se žloutkovou polevou.
Jasne, žloutkové. Protože se na emiminu vždy vehementně zastávám těch, co dělají chyby a jejich kritizování jsem vždy označovala jako hloupé počínání („když nemám co říci, kritizuji pravopis“ nebo „ze základky si pamatuji jen pravopis, tak se vyjadřuji k němu“), tak si kvůli své vlastní chybě pod zem zahrabávat taky nebudu.
Beru na vědomí.
Mimochodem četla jsem kudy chodila a vystudováno mám taky docela dost ![]()
@kacz píše:
@Pudloslava A z čeho se to peče? Ze žaludů?
to jsem nezkoušela, myslíš, že ta chyba je v tom, že jsem vynechala tuto zásadní surovinu?
@Mufina píše:
@Pudloslava to jsi mě vystrašila, zrovna se letos na žloutkové chystám. Mám recept bez amonia, ale je to lité těsto. Kde se dá amonium koupit?
jako na plech a pak se to nakrájí?
já dělala do formiček a posledně jsem ze zoufalství zkoušela nějaké vykrajované podle internetu, ale taky to nedopadlo.
amonium je cukrářské droždí. Prý se to dá koupit v drogerii docela běžně, ale při pečení to prý docela dost páchne - pak už vůbec, ale při pečení prý dost. Tak zkouším recepty bez toho.
@Kelsey píše:
Vyzkoušené nemám, myslíš tohle? http://megvkuchyni.cz/…ove-cukrovi/
jo, jenomže právě receptů z internetu jsem už zkoušela tak 7 a furt žádný sukces. tenhle je navíc s amoniem.
Divej tady by mělo být co chceš, akorát místo toho amonia se dá dát jedlá soda, asi by to šlo do formiček na rohlíčky možná i vykrajovat http://ekucharka.net/rakvicky
snad to půjdu taky zkusit
protože to vypadá lákavě a ještě jsem ho nezkoušela.
@Kelsey píše:
Divej tady by mělo být co chceš, akorát místo toho amonia se dá dát jedlá soda, asi by to šlo do formiček na rohlíčky možná i vykrajovat http://ekucharka.net/rakvicky
snad to půjdu taky zkusitprotože to vypadá lákavě a ještě jsem ho nezkoušela.
tak to vyzkousej a dej mi vedet. Ja bych radej recept od nekoho, kdo uz to delal. proto tu diskusi zakladam. Googlit umim taky, bez urazky.
@Pudloslava píše:
jo, jenomže právě receptů z internetu jsem už zkoušela tak 7 a furt žádný sukces. tenhle je navíc s amoniem.
aha jsem poslala další odkaz a až teprve čtu, že už jich máš tolik vyzkoušených a je problém, tak to potom nevím, snad najdeš ten správný recept ![]()
@Kelsey píše:
http://megvkuchyni.cz/…ove-cukrovi/