Žloutkové, nejlépe vykrajované bez amonia

43037
11.12.14 14:57

Žloutkové nejlépe vykrajované bez amonia

Prosím velmi podrobný návod včetně všech grifů, které se normálně neuvádějí. Hlavně jak se to peče? Představte si, že jsem marťan a vidím poprvé troubu.

žloutkové se mi chronicky nedaří, obvykle pukne a vyhřezne. Dobré to je, ale nevzhledné.

Díky všem.

Příspěvek upraven 11.12.14 v 20:08

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24798
11.12.14 15:03

A jak jsou u domácích vajíček ty žloudky pěkně žludé, co?
(promiň :oops: )
Napiš recept, nevím, o čem je řeč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
11.12.14 15:05

Vyzkoušené nemám, myslíš tohle? http://megvkuchyni.cz/…ove-cukrovi/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7904
11.12.14 15:05

@Pudloslava A z čeho se to peče? Ze žaludů?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mufina
11.12.14 15:30

@Pudloslava to jsi mě vystrašila, zrovna se letos na žloutkové chystám. Mám recept bez amonia, ale je to lité těsto. Kde se dá amonium koupit?

  • Citovat
  • Upravit
24798
11.12.14 15:45

Toto nevím, nikdy jsem nedělala… U nás frčí jen žloutkový řez (ořechové těsto se žloutkovou polevou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
11.12.14 15:53

Jasne, žloutkové. Protože se na emiminu vždy vehementně zastávám těch, co dělají chyby a jejich kritizování jsem vždy označovala jako hloupé počínání („když nemám co říci, kritizuji pravopis“ nebo „ze základky si pamatuji jen pravopis, tak se vyjadřuji k němu“), tak si kvůli své vlastní chybě pod zem zahrabávat taky nebudu.
Beru na vědomí.
Mimochodem četla jsem kudy chodila a vystudováno mám taky docela dost :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
11.12.14 15:55
@kacz píše:
@Pudloslava A z čeho se to peče? Ze žaludů?

to jsem nezkoušela, myslíš, že ta chyba je v tom, že jsem vynechala tuto zásadní surovinu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
11.12.14 15:58
@Mufina píše:
@Pudloslava to jsi mě vystrašila, zrovna se letos na žloutkové chystám. Mám recept bez amonia, ale je to lité těsto. Kde se dá amonium koupit?

jako na plech a pak se to nakrájí?

já dělala do formiček a posledně jsem ze zoufalství zkoušela nějaké vykrajované podle internetu, ale taky to nedopadlo.

amonium je cukrářské droždí. Prý se to dá koupit v drogerii docela běžně, ale při pečení to prý docela dost páchne - pak už vůbec, ale při pečení prý dost. Tak zkouším recepty bez toho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
11.12.14 16:00
@Kelsey píše:
Vyzkoušené nemám, myslíš tohle? http://megvkuchyni.cz/…ove-cukrovi/

jo, jenomže právě receptů z internetu jsem už zkoušela tak 7 a furt žádný sukces. tenhle je navíc s amoniem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
11.12.14 16:01

Divej tady by mělo být co chceš, akorát místo toho amonia se dá dát jedlá soda, asi by to šlo do formiček na rohlíčky možná i vykrajovat http://ekucharka.net/rakvicky
snad to půjdu taky zkusit :lol: protože to vypadá lákavě a ještě jsem ho nezkoušela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
11.12.14 16:04
@Kelsey píše:
Divej tady by mělo být co chceš, akorát místo toho amonia se dá dát jedlá soda, asi by to šlo do formiček na rohlíčky možná i vykrajovat http://ekucharka.net/rakvicky
snad to půjdu taky zkusit :lol: protože to vypadá lákavě a ještě jsem ho nezkoušela.

tak to vyzkousej a dej mi vedet. Ja bych radej recept od nekoho, kdo uz to delal. proto tu diskusi zakladam. Googlit umim taky, bez urazky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
11.12.14 16:06
@Pudloslava píše:
jo, jenomže právě receptů z internetu jsem už zkoušela tak 7 a furt žádný sukces. tenhle je navíc s amoniem.

aha jsem poslala další odkaz a až teprve čtu, že už jich máš tolik vyzkoušených a je problém, tak to potom nevím, snad najdeš ten správný recept :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
11.12.14 16:15
Tohle cukrví neznám, ale asi bych zkusila nějaký recept, kde je psané amonium a místo něho dala jedlou sodu :think:
Zkusím to příští týden, to budu zdobit perníčky a na to použiju jen bílky a žloutky mi vždy zbyly a dávala jsem do omelet nebo nějak jinak použít, tak teď je zkusím využít takto.
Případně napíšu, jak jsem dopadla. Líbil se mi recept
@Kelsey píše:
http://megvkuchyni.cz/…ove-cukrovi/
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mufina
11.12.14 16:44

@Pudloslava ne, dělají se na plech sáčkem nebo lžící ukolečka. ujh

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová