Žloutenka až po propuštění z porodnice?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
644
3.1.15 16:35

Stavila bych se u dětský dr. aby vzala krev, výsledky máš do hodiny, nebo na dětské odd v nemocnici, tam ti to změří digitálem, pořád lepší než něco zanedbat. Ono i kojení tu žloutenku trošku zhoršuje. Jinak můj syn měl žloutenku v porodnici také, svítil se 5 dní :roll: takže vím, že to je na prd. Žlutý byl skoro 3 měsíce. Jinak mě lékaři řekli, že sluníčko odbourává pouze ten projev bilirubinu na kůži, ale podstatné je jak rychle ho odbourají játra a to slunce neovlivní, takže jde spíš o estetickou pomoc. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek