Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Stavila bych se u dětský dr. aby vzala krev, výsledky máš do hodiny, nebo na dětské odd v nemocnici, tam ti to změří digitálem, pořád lepší než něco zanedbat. Ono i kojení tu žloutenku trošku zhoršuje. Jinak můj syn měl žloutenku v porodnici také, svítil se 5 dní
takže vím, že to je na prd. Žlutý byl skoro 3 měsíce. Jinak mě lékaři řekli, že sluníčko odbourává pouze ten projev bilirubinu na kůži, ale podstatné je jak rychle ho odbourají játra a to slunce neovlivní, takže jde spíš o estetickou pomoc. ![]()