Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj, dcerka, zitra 3mesice, na UM, mela doted pravidelnou stolici 1×D, jednou tydne treba den vynechala a jednou za cas mela dve stolice denne, barvu mela takovou tmave zelenou. Od vcera ma 5 stolici, nekdy je v plence min, nekdy vic, a barva se ji zmenila na takovou tu horcicnou barvu. Je to normalni, nemeni se detem nejak stolice, nebo jit radsi k doktorce? Nic ji neboli, neplace, vcera teda trosku vic spala, ale jinak je hrava a ziva, bez teplot… Diky za rady a nazory ![]()