Změna výše rodičaku

242
30.9.19 16:27

Zmena výše rodičaku dotaz

Ahoj, poradí někdo prosím jak to je když chci změnit částku RD, mohu od října už ( chodí 13.) Nebo to musí být dva měsíce dopředu podáno? A neví někdo zda to jde udělat pres internet? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
115
30.9.19 16:32

Přes internet to myslím nejde ale nejsem si jistá. Šla jsem na konci července na úřad práce, vypsala jeden papír a v srpnu už mi přišla změněná částka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10651
30.9.19 16:33

@Ellanka přes net žádost poslat můžeš. Musíš mít ale datovou schránku. Myslím, že od října ti částku už nezmění, mají na to 3 měsíce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
30.9.19 16:38

V říjnu ti přijde za září a to bys to musela podat ještě dnes. Ale kdykoliv v průběhu října můžeš změnit říjnový příspěvek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
30.9.19 17:22

Výši rodičovského příspěvku můžeš měnit po 3 měsících…aspoň to tak bylo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
192
30.9.19 18:43

Zmenit muzes kazde 3 mesice. Pokud bys chtěla změnu od rijna, dnes byl poslední den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
242
30.9.19 21:12

Neměnila jsem ještě nikdy, takže když zajdu například zítra, tak dalsi rodicak uz prijde změněny nebo až v listopadu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
30.9.19 21:20
@Ellanka píše:
Neměnila jsem ještě nikdy, takže když zajdu například zítra, tak dalsi rodicak uz prijde změněny nebo až v listopadu?

Změněný bude až říjnový, který přijde v listopadu. Za září už zpětně změnit nemůžeš, i když ještě nepřišel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
242
30.9.19 21:35

@Lendeš dobře děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 14:00

Zdravím :mavam: chci se jen zeptat když si půjdu příští týden navýšit rodičovský příspěvek tak v listopadu už by mě mohla ta častka přijít navýšena nebo jak dlouho se na to čeká? Jdu to měnit poprvé tak vůbec nevím jak to chodí a určitě můžu čekat i nové rozhodnutí asi že? díky za odpovědi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
7.10.19 14:03

@Kristýna 526 Pokud do žádosti napíšeš, že chceš změnu provést od října, tak v listopadu by měla přijít změněná částka. Poštou přijde oznámení o změně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 14:09

@Lendeš super díky moc to jsem potřebovala vědět :palec: vůbec se v tom právě nevyznám :roll: díky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 10:15

@BublinaL Mužů se vás zeptat? Musela jste znovu nosit papír z MSSZ? V žádosti je napsáno že má být přílohou k ní ale když jsem ho tam před půl rokem nesla, nechce se mi to vyřizovat znovu :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
7.11.19 10:32

@M4rťulena Ke změně částky to není potřeba znova dokládat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 10:54

@Lendeš Super mockrát děkuji :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat