Změna výše rodičaku
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Zmena výše rodičaku dotaz
Ahoj, poradí někdo prosím jak to je když chci změnit částku RD, mohu od října už ( chodí 13.) Nebo to musí být dva měsíce dopředu podáno? A neví někdo zda to jde udělat pres internet? Děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Přes internet to myslím nejde ale nejsem si jistá. Šla jsem na konci července na úřad práce, vypsala jeden papír a v srpnu už mi přišla změněná částka.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ellanka přes net žádost poslat můžeš. Musíš mít ale datovou schránku. Myslím, že od října ti částku už nezmění, mají na to 3 měsíce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V říjnu ti přijde za září a to bys to musela podat ještě dnes. Ale kdykoliv v průběhu října můžeš změnit říjnový příspěvek.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Výši rodičovského příspěvku můžeš měnit po 3 měsících…aspoň to tak bylo
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zmenit muzes kazde 3 mesice. Pokud bys chtěla změnu od rijna, dnes byl poslední den.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Neměnila jsem ještě nikdy, takže když zajdu například zítra, tak dalsi rodicak uz prijde změněny nebo až v listopadu?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ellanka píše:
Neměnila jsem ještě nikdy, takže když zajdu například zítra, tak dalsi rodicak uz prijde změněny nebo až v listopadu?
Změněný bude až říjnový, který přijde v listopadu. Za září už zpětně změnit nemůžeš, i když ještě nepřišel.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zdravím
chci se jen zeptat když si půjdu příští týden navýšit rodičovský příspěvek tak v listopadu už by mě mohla ta častka přijít navýšena nebo jak dlouho se na to čeká? Jdu to měnit poprvé tak vůbec nevím jak to chodí a určitě můžu čekat i nové rozhodnutí asi že? díky za odpovědi
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kristýna 526 Pokud do žádosti napíšeš, že chceš změnu provést od října, tak v listopadu by měla přijít změněná částka. Poštou přijde oznámení o změně.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lendeš super díky moc to jsem potřebovala vědět
vůbec se v tom právě nevyznám
díky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@BublinaL Mužů se vás zeptat? Musela jste znovu nosit papír z MSSZ? V žádosti je napsáno že má být přílohou k ní ale když jsem ho tam před půl rokem nesla, nechce se mi to vyřizovat znovu :/
- načítám...
- Citovat
- Zmínit