Zmizely přiznaky těhotenství, je to v pořádku?

Anonymní
15.2.20 06:21

Zmizely přiznaky ale vše ok?

Ahojte všem, holky, dnes bych měla být 7+0, první kontrolu mám v úterý, ale už tak cca 4 dny mi vymizely příznaky jako nalita a bolestivá prsa, natekle nohy a žaludek už taky není na vodě. Měla jste to některá taky tak a bylo vše ok? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

257
15.2.20 07:12

Mne taky vždycky třeba na pár dní vymizely, ale pak se zase vrátily :-) tak neboj, ono možná není všem dnům konec :) úplně vymyzely a zatím se nevrátily od 12 tt. Teď jsem 17 tt a zatím je vše ok (ťuk, ťuk) :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 07:39

Já jsem dneska 7+1 A podbrisek mě bolí tak jen chvilkama někdy ho i celý den necítím a u prsou spíš jen bradavky ale taky nejsou tak citlivé jak byly ale unavená jsem teda pořád a dost. Na kontrole sem sice byla v pondělí ale vše bylo jak ma. Hold na každé tělo to působí jinak ale buďme. radi lepší jak mít žaludek na vodě celý den :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 08:03

Právě jsem četla nějaké příspěvky, a u holek to znamenalo bohužel ZT :?
Mám strach, protože v listopadu cca 5-6tt u mě došlo k samovolnému potratu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.20 08:11

Tak si skoč pro jistotu na gyndu driv. Ale myslím si že každou to snasime jinak. Ano někdo z toho má ZT ale někdo taky krom rostoucího bříška by nepoznal že je těhotná. Myslím že bude vše v pořádku. Mě taky bolelo bříško že začátku víc jak teď a kontrola mě v pondělí dopadla dobře a bylo vidět i srdíčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2995
15.2.20 08:51

Každý to má jinak. Já měla akorát bolestivá prsa asi týden a pak jsem neměla vůbec nic. Pokud tě to uklidní zajdi si na gyndu dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10740
15.2.20 11:22

Já příznaky mela a byl to zt. Tohle ti nic neřekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 12:40

I bez příznaků je prosperující tehotenstvi takových případů je mnoho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
15.2.20 12:41

Ahojky, jsem 8+2tt a priznaky od zacatku nemam zadne. Prvni tyden me bolela prsa a jen hodne spim, jinak nic. A sem v poradku, fazolce bije srdicko o sto sest a velikosti je tak jak ma. Ultrazvuk sem mela dnes. Kazdy den ujdu pesky 15km :grinning: :grinning: Doktor mi rekl ze patrim mezi ty stastnejsi, ktere nemaji priznaky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama