Jakou značku notebooku byste doporučili?

Anonymní
7.12.19 18:02

Značka notebooku ?

Jakou značku notebooku by jste doporučili? Nějaký k domácímu použití tedy nic extra to být nemusí, obrazovka 15,6 a také. S jakým obchodem máte dobré zkušenosti při reklamaci?
Měla jsem dva notebooky kde velkým problémem byly a jsou prodavači (firma) kteří nechtějí řešit reklamaci tak jak by měli. Jednou nechtěli vrátit peníze při neuznané reklamaci, kdy bylo posudkem doloženo že vada v notebooku je a druhé nestihli zákonnou lhůtu 30 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4432
7.12.19 18:07

Já kupuji elektroniku na Alze, vždy s nimi byla dobrá komunikace při reklamacích. Notebook já mám HP a manžel Lenovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
7.12.19 18:08

Macbook Air. Jednoduchý ovládání, přehlednej, macOS je mnohem rychlejší než Windows, krásnej design a Apple celkově má dokonalej prozákaznickej servis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
7.12.19 18:11

A koupit buď v iStyle nebo normálně v elektře/Alze apod. Apple bere svoje výrobky na reklamaci ať se koupí kdekoliv. A do roku od koupě i bez paragonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
7.12.19 18:22
@yocheved píše:
Macbook Air. Jednoduchý ovládání, přehlednej, macOS je mnohem rychlejší než Windows, krásnej design a Apple celkově má dokonalej prozákaznickej servis.

souhlas - mám Macbook Air 13 z druhé ruky, dala jsem za něj 12 tisíc, tuším. je to ročník 2012 a stále vynikající. nejsem žádný zarytý eplař, jen jsem předtím jiný značky počítače měnila co tři roky. takže investice se mi vyplatila i po menších opravách (urvaná nabíječka, odpálen baterka). jo a servisáci super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
7.12.19 18:22

Mám dobré zkušenosti s macbook air nebo i s dell. S dell nevím jak berou reklamace, naštěstí jsem nemusela řešit, u applu jsou reklamace bez problému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
7.12.19 19:11

Dell, reklamace v pohode. Ale hlavne nejsou potreba casto :) pro me je to dost dulezite, mam workstation, potrebuju ho nutne k praci, takze nejake prodlevy nebo dokonce neuznane reklamace by me teda dost rozhodily…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
7.12.19 19:56

Mam Acer, partner MSI (muj z T-mobile, jeho z Planeo Elektro) Notebook mam skoro 3 roky, partner cca rok a pul. Zatim oba slapou jak maji, ani u jednoho nebyla nutna zadna oprava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
7.12.19 20:00

Většina lepších Dell notebooků má Next Business Day On-Site záruku - oprava proběhne u tebe doma do druhého pracovního dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama