Zopa City či Inglesina Trip či Esprit Flash

7368
6.8.11 19:08

Zopa City či Inglesina Trip či Esprit Flash

Zdravím,
majitelky či zkušené prosím poraďte, sháním už levnější golfky na příležitostné cestování, polohovací, madlo (popř dokoupené) a co nejdvíce skladné..
Našla jsem tyto
Zopa city - dnes jsme ho měla v ruce a docela se mi líbil, i dcera se v něm svezla, sice jen po prodejně, ale nezdál se mi nějak vrklavý, jako jiné golfky..ale..
Inglesina trip
a
Esprit flash - tyhle dva jsem v ruce neměla, tak prosím o radu, do kterých by jste šli.

Díky moc za radu.
Hezký večer
P.s. nejvíce by se mi líbily asi peg perego pliko mini, ale už se mi nechce toliko investovat na cca 10 či mín vyjetí ven za měsíc..a jeté jsem nesehnala - ty s pruhem.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Zopa City?

Přidejte zkušenost s Zopa City
Napsat příspěvek

Reakce:

7368
6.8.11 20:21

Tak a ted jsem našla ještě zopa jumper, hodně podobné, o malilinkato větší, ale i se zimním pytlem ve výbavě..tak jdu hledat recenze, páč se mi docela líbí.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15811
6.8.11 21:40

Za mne bych doporucila Inglesina Trip ac jsem je nemela, ale pri vyberu golfek jsem je mela v uzsim vyberu, takze mam o nich nacteno a hodne uzivatelek si je dost chvali…

ono obecne Inglesina je kvalitni znacka a kocarky maji vesmes velmi dobre. Takove Zippy golfky jsou docela uz pojem mezi tezsimi a vybavenymi golfkami… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2437
6.8.11 22:12

Zopa Jumper mám a jsou super…jen mají blbou pláštěnku, takže já používám tu ze sporťáku, ale jinak jsou celoodpružené a fakt pohodlné :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
6.8.11 22:17

díky moc za typy.
Kendra zatím jumper vyhrávají, poměr cena a výbava rozhodně vyhrávají, i když třeba kvalitně nebudou nej..ale já co kočár tak nějaká vada či reklamace, at je je značka či ne..(quinny, jané, peg perego..prostě cokoliv..)holt mám na kočárky smůlu.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
8.8.11 11:55

Zopa city nebrat!!! Možná na občasné ježdění budiž… Po třech týdnech se mi zlomily brzdy,stříška nechrání proti ničemu, velmi rychle se vyšisla barva,krátky nánožník,syn mi nohama vykopne madlo…a těch nedostatků bych našla…Jediná výhoda je, že je lehký a hezký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
8.8.11 12:26

My máme iglesinu trip a jsme nadmíru spokojený. Máme tu letošní, ta už má překlápěcí bvoudičku, je krásně lehká a perfektně se s ní manipuluje. :srdce: Akorát musíš dokoupit madlo, pokud ho děcko vyžaduje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
8.8.11 12:27
:srdce: :srdce: :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
8.8.11 12:28
:palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
8.8.11 18:20

Holyk díky za typy, tak mě nějak oslovit ten zopa jumper, tak jsem ho objednala ..uvidíme, co to bude zač :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
22.12.11 19:06

Tak se hlásím k příznivcům tohoto krásného golfáčku, jen se vás chci zeptat, zda jste s kočárkem stále spokojené? Přecejen tu od srpna žádný příspěvek není, tak už máte určitě kupu dalších odježděných výletů :palec: Já jsem kočárek ještě nekoupila, ale je to můj favorit, mám 16ti měsíční holčičku, jezdíme s X-lander XQ a nastal čas i na golfáček. Dcera už hodně chodí a příjde mi zbytečné všude tahat velký kočár. Hlavně když bych chtěla jet sama třeba vlakem či autobusem. XQ se neskládá zrovna ideálně :think: Jediné, co mě trošku mrzí, že nemá skládání jako Zippy, s kolečkama na jednu stranu. Jinak jsem na Tripáčku nenašla chybičku :pankac: Nemám si ho ale kde omrknout na živo, čerpám jen z obrázků a z vašich komentářů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4810
22.12.11 19:57

No pro budoucí zájemce o Zopa city: Syn si do madla přivřel ruku-kočárek je****nebezpečný,ne jen nepraktický!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
23.12.11 13:02
Nutkani píše:
Tak se hlásím k příznivcům tohoto krásného golfáčku, jen se vás chci zeptat, zda jste s kočárkem stále spokojené? Přecejen tu od srpna žádný příspěvek není, tak už máte určitě kupu dalších odježděných výletů :palec: Já jsem kočárek ještě nekoupila, ale je to můj favorit, mám 16ti měsíční holčičku, jezdíme s X-lander XQ a nastal čas i na golfáček. Dcera už hodně chodí a příjde mi zbytečné všude tahat velký kočár. Hlavně když bych chtěla jet sama třeba vlakem či autobusem. XQ se neskládá zrovna ideálně :think: Jediné, co mě trošku mrzí, že nemá skládání jako Zippy, s kolečkama na jednu stranu. Jinak jsem na Tripáčku nenašla chybičku :pankac: Nemám si ho ale kde omrknout na živo, čerpám jen z obrázků a z vašich komentářů ;)

Já myslim že je super. Akorát se musí dokoupit madlo a neni u kočárku nánožník. To jsem vyřešila fusakem od emitexu 3v1. A paráda :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
24.12.11 09:48

Tak to mám radost, už se těším, až kočárek budu mít doma :dance: děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.18 15:29

Striska na golfový kocarek Esprit

Dobrý den! Sháním strisku na golfový kočárek značky Esprit.Kde sehnat? :roll: