Reklama

Zoubky rozstou jak chtějí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JitkaHK
Povídálka 14 příspěvků 07.11.08 09:17
Zoubky rozstou jak chtějí

Ahojda Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste se někdo setkal s podobným. Mému malému Šimonkovi vyrostl první zoubek den po 13. měsíci- jednička dole, potom druhá jednička ,a potom jsem objevila náhodou čtyřku nahoře. Byla jsem s ním u zubaře - zubařka koukala jak blázen - prý to ještě neviděla, ale říkala, že mám být v pohodě, že se snad dočkáme všech zubů. Její pohled mě ale vyděsil. Měli jste někdo něco podobného? U nás v rodinách nic takového, tak budu ráda, když mi napíšete vaše zkušenosti. Díky JItka a Šimonek

Reklama

Reakce:

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 07.11.08 09:20

Ahoj Jitko,

osobní zkušenost teda nemám,ale chci tě uklidnit :wink: vždyt v moudrých se píše,že málokterému dítěti rostou zoubky hezky popořadě tak jak mají :wink: Nám třeba zase dlouho trvalo než se proklubaly špičáky,tudíž trojky a čtyřky už taky měla :wink:

Chápu,že tě to znepokojilo,ale já bych se nebála :wink:

Jsem zvědavá co napíšou holky :wink:

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 07.11.08 09:20

Ahoj,

mladsi dcera to mela podobne. Zuby ji zacly rust az v roce a to tak, ze vyrostly jednicky a pak rovnou ctyrky. Mezi tim mela dlouho diry, pak tudim vykoukly trojky. Nase zubarka se nad tim nijak nepozastavila, asi to nevidela poprve. Je fakt, ze je to zvlastni, ale nijak nebezpecne…

Terik

JitkaHK
Povídálka 14 příspěvků 07.11.08 09:25

Tak to jsem ráda že v tom nejsme sami. :lol:

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 07.11.08 09:49

Rozhodně v tom nejste sami.

Staršímu synovi vyrostl první zub až ve 14,5 měsíci - standardně jednička dole. Pak začaly trojky nahoře, dvojky nahoře, čtyřky a pak až horní jedničky … Dole měl dlouho jen obě jedničky a pak obě čtyřky … Teď má moc hezké zoubky, krásně bílé a rovné.

Mladší je ještě větší unikát, tomu jsem asi před měsícem našla dole prořezanou část čtyřek na obou stanách … Jinak nic.

Opravdu si rostou jak chtějí …

Martina

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 07.11.08 09:53

To, že rostou čtyřky dříve než trojky je normální. Běžný růst je prý jedničky, dvojky, čtyřky, trojky, pětky.

lenka_
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 07.11.08 13:50

hehe, tak mladsi dcera ma ted 10 mesicu a dole ma 4 zoubky a nahore nic.
Taky jsem na to koukala jak blazen, protoze starsi rostli zoubky spravne podle poradi.

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 07.11.08 17:13

Taky nám nerostli zoubky, v pořadí v jakém jsem si mysleli, že budou a doktorka nám řekla, že je to normální a nemáme se zbytečně stresovat.

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 19.11.08 21:55

to je stejne husty, co, jak to ma kazde dite jinak. Nase beruna ma uz 2 zuby, prvni, kdyz ji byly 4 mesice a tyden…a nekdo ma zuby az ve 14 mesicich, fiiiha.

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 19.11.08 21:56

to je stejne husty, co, jak to ma kazde dite jinak. Nase beruna ma uz 2 zuby, prvni, kdyz ji byly 4 mesice a tyden…a nekdo ma zuby az ve 14 mesicich, fiiiha.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >